Galerii: Antoniuse moeetendus tõi lavale palju inspireerivat igapäevamoodi

Liisbet Saue
, Sõbranna.ee reporter
Copy

Eile õhtul jõudis Tartus Estonian Fashion Festivali (Eff) raames lavale ready-to-wear moodi esitlev Antoniuse Moeetendus. Vaata inspireerivat galeriid!

Uusi garderoobe nii täiskasvanutele kui lastele esitlesid Tartu Loomemajanduskeskuse Antoniuse Moeetenduse disainerid: Like Look, Tata «Magus Lapsepõlv», Apocalypto kids «KEEP AN EYA ON ME», Getter Laur «SO NAIVE», Seco «Bee», XAOS «Middlesex», MaiMai, MeKoome «Kootud linnamaastikud», BMOR «WUSE», KENA «Härmatis», Annika Vaalma «[si:]», Markhamat Umarova «SIID», Janika Stets «MinimalMe», Malle Soosaar «Võim», Siret Esko «Tugev kui teras», Zack Marques «CHILLAX», IDS disainerid «Loomeinimene rahva seas», kuul «REAL», Angel A. «Kiri Peterburile», Rain Sisters.

Antoniuse moeetenduse projektijuht Piret Vapajeva sõnul toovad tänavused  kollektsioonid rõõmu neile, kes otsivad lastele maitsekaid rõivaid ning vaheldust tuntud moedisainile: «Antoniuse Moeetendusele tasub alati tulla, sest rõivaid ja aksessuaare, mida lavale toome on võimalik ka kohe endale soetada. Üllatuseks olid kindlasti lasteriided, mida sel aastal esitles lausa kolm erinevat brändi. Aga ega üllatus polnud väiksem ka meeste- ja naistemoes, sest Antoniuse Moeetendus esitleb kollektsioone, mis loodud pigem küpsemale publikule ning valik, mida kanda, oli rikkalik,» lisas Vapajeva.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles