E, 20.03.2023

LUGEJAMÄNG! Kirjuta meile oma suveseiklusest ja võida 120 euro väärtuses kinkekott

Liisbet Saue
, Sõbranna.ee reporter
LUGEJAMÄNG! Kirjuta meile oma suveseiklusest ja võida 120 euro väärtuses kinkekott
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Antonio Guillen Fernández / PantherMedia / Scanpix

Kuumad suveilmad on kohal ja ühes sellega ootavad ka suveseiklused. Milline on sinu kõige lahedam ja kuumem suveseiklus? Kirjuta meile oma kogemusest ja võid võita 120 euro väärtuses kinkekoti. 

Ootame suviste mälestustega kirju märksõnaga «suveseiklus» aadressile sobranna@postimees.ee kuni 27. juunini (k.a). Milline on olnud sinu kõige erutavam suvi? Millised soojad õhtud on vajutanud su mällu kustumatu mälestuse? Kas on ehk mõni seiklus, mis oli nii pöörane, et paneb senini põsed õhetama - aga ehk on mõni, mida tahaks parema meelega suisa unustadagi? Meil kõigil on selliseid lugusid, kindlasti on sulgi neid! Jaga neid meie ja lugejatega!

Ära unusta lisamast oma kontaktandmeid, et saaksime sinuga võidu korral ühendust võtta. Valitud kirjad avaldatakse Sõbrannas. Toimetusel on õigus kirju toimetada ja lühendada. Soovi korral võib autor jääda anonüümseks. 

Kinkekotist võid leida: OiOi sügavsiniste südametega ehtekomplekti (kõrvarõngad + kaelakee), Dagmar Lambi emaduse ilust ja valust rääkiva teose «Kirjad tütrele» ja Essence'i brändi kosmeetikat. Kingituse väärtus on ca 120 eurot. 

OiOi Swarovski elementidega sügavsinine ehtekomplekt.
OiOi Swarovski elementidega sügavsinine ehtekomplekt. Foto: Erakogu
Märksõnad
Tagasi üles