L, 30.09.2023

Ettevaatust naised! Üks mees viiest teeb seda sinu uneajal

Naine
Facebook
Comments
Foto: Shutterstock

Öeldakse, et usaldus on suhtes kõige olulisem asi – paraku selgub Suurbritannias läbiviidud uuringust, et üha rohkem suhteid kannatab selle puuduse all.

2000 briti seas läbiviidud uuringust selgus, et iga kolmas nuhib oma partneri telefonis ja sotsiaalmeedia kontol. Veel šokeerivam on aga asjaolu, et iga viies mees avab selleks magava partneri sõrmeotsaga tema lukustatud telefoni.

Advokaadipüroo Hodge Jones & Allen andmetel on telefonides ja sotsiaalmeedias leiduva informatsiooni maht seotud ka abielulahutuste kasvuga. Küberpsühholoogia ekspert doktor Martin Graff selgitab: «Tehnoloogia areng tähendab seda, et inimestel on tunduvalt enam võimalusi oma partneri järel nuhkimiseks kui varem.» Uuringus leiti, et enam kui pooled oma partneri järel nuhkinud inimestest avastastasid midagi sellist, mida võib tõlgendada petmisena. 45% nuhkijatest otsustas selle tulemusel suhte lõpetada.

Ja kuigi uuringus osalejad ei suutnud petmise definitsioonis kokkuleppele jõuda, siis pea kuus inimest kümnest nõustus sellega, et sekstimine (seksikate sõnumite saatmine – toim.) seda on.

«Maailmas, kus meie elu on suures osas internetti üle kolinud, on ilma loata partneri telefoni, e-mailide või sotsiaalmeedia kontrollimine üllatavalt levinud,» ütles suhtenõustaja Denis Knowles. «Mõistan, et kiusatus on kerge tekkima, kuid see ei muuda antud tegu aksepteeritavaks,» lisas ta.

Kas ka sina oled salaja oma partneri asjades sorinud?

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles