K, 4.10.2023

Woolish toob sinuni kolme kihti peidetud perfektsionismi

Liisbet Saue
, Sõbranna.ee reporter
Facebook
Comments
Woolish.
Woolish. Foto: Bodgan Natakhin

Sõbranna tutvustab sulle järjest Tallinn Fashion Weekil osalevate disainerite kollektsioone ja eksklusiivseid moefotosid. Kodumaine, meriinovillastele kudumitele keskenduv rõivabränd Woolish, toob kevadise Tallinn Fashion Weeki raames esitlusele kollektsiooni nimega «Number 3».

Brändi loojad selgitavad, et tänavuse kollektsiooni nimetus võib tähistada kolme dimensiooni, aga ka kolme kui õnnenumbrit - ühe jaoks on kolm kohtuseadus, teisele on ta lihtsalt maagiline kolm. Woolishi jaoks on tegu kolmanda kollektsiooniga, mis on täiustatud täiuslikuks. See tähistab perfektsiooni, mis on peidetud kolme kihti.

Woolish.
Woolish. Foto: Bodgan Natakhin

Woolishi jätkusuutlikud, eetilised ja kõrgekvaliteetsed tooted on mõeldud nautimiseks pikkadeks aastateks. Nüüdsest alates on bränd täiendanud oma valikut aga nõnda, et fännidel on võimalik olla «woolish» pealaest jalatallani, alusrõivast pealisrõivani ning pealisrõivast ülerõivani.

Woolish.
Woolish. Foto: Bodgan Natakhin

Woolishi värskeim kollektsioon tuleb Tallinn Fashion Weeki raames esitlusele reedel, 22. märtsil kell 19.30 Kultuurikatlas toimuval etendusel. Piletid kevadisele moenädalale on saadaval Piletilevis.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles