Kõik, mida pead teadma «Bohemian Rhapsody» staaride Rami Maleki ja Lucy Boyntoni suhtest

Naine
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Kuvatõmmis Instagramist

«Bohemian Rhapsody» fännide rõõmuks kinnitasid filmis Freddie Mercuryt kehastanud Rami Malek ja tema suurt armastust Mary Austinit mänginud Lucy Boynton, et on ka päriselt armunud.

  • Nad said tuttavaks ja armusid filmivõtetel

Salajane allikas ütles eelmise aasta aprillis ajakirjale Us Weekly, et näitlejad said tuttavaks «Bohemian Rhapsody» võtetel Londonis. «Rami on temast nii sisse võetud. Ta käib tal kogu aeg Londonis külas,» lisas allikas.

Lucy Boynton & Rami Malek filmis «Bohemian Rhapsody» (2018)
Lucy Boynton & Rami Malek filmis «Bohemian Rhapsody» (2018) Foto: CAP/RFS / Image supplied by Capital Pictures / Scanpix
  • Paar tegi suhte avalikuks tänavu jaanuaris

Rami Malek tegi suhte Lucy Boyntoniga avalikuks 3. jaanuaril Palm Springsi filmifestivali auhinnagalal läbimurdeauhinda vastu võttes, kui ta kõnes Lucyt südamest tänas. «Aitäh sulle, Lucy Boynton. Sa oled olnud mu liitlane, mu usaldusisik, mu armastus. Tänan sind nii väga,» sõnas Malek.

  • Lucy ei ole esimene kaasstaar, kellega Rami on suhtes olnud

Varasemalt on Rami Malekit seostatud Portia Doubledayga, kes sai tuntuks sarjaga «Mr. Robot». Väidetavalt läksid paari teed lahku 2017. aastal.

Rami Malek ja Portia Doubleday 2015. aastal
Rami Malek ja Portia Doubleday 2015. aastal Foto: Larry Busacca / AFP
  • Paari vanusevahe on 13 aastat

Rami Malek on 37-aastane ja Lucy Boynton on 24-aastane. 

Allikas: Cosmopolitan 

Tagasi üles