Vahur Kersna: aeg on kõige väärtuslikum kingitus

Marina Lohk
, vanemtoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Vahur Kersna
Vahur Kersna Foto: Kanal 2

Armastatud saatejuht Vahur Kersna (49), kelle päevad mööduvad praegu koos viieaastase poja Kelviniga, ütles ajakirjale Naised isadepäeva eel antud intervjuus, et kui inimesel ei ole lapse jaoks aega, ei hakka ta teda kunagi päriselt mõistma.

«Ma olen seda meelt, et sa ei saa last ära osta, mänguasjade ega muuga kinni maksta.» 

Kersna märkis, et tal on sõpru, kes töötavad kuus päeva nädalas, tulevad õhtul koju ja kukuvad voodisse ning siis üritavad pühapäeval intensiivselt last kasvatada.

«Aga see ei ole ju see! Sa pead leidma aja, et näha, kuidas su laps kasvab, mida ta vajab, millest tahab sinuga rääkida, millised on tema mured ja rõõmud,» selgitas mees.

Kersna sõnul on meie ühiskonnas liiga palju tõmblemist - kõik tahavad midagi saavutada, kuhugi jõuda, mingitele standarditele vastata, joostes end ribadeks. «Nii jääb tihtipeale nägemata ja tundmata päriselu, tegelikult väärtuslikud ja tähtsad asjad. Kõige tähtsam on aeg. Ükskõik kas lastega, sõpradega, naise või mehega suhtlemisel. Kui sa leiad tema jaoks aega, on see kõige väärtuslikum kingitus.»  

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles