Jaanus: Seda ma ei usu, et kainuse pärast meie populaarsus kahaneks või keegi meid sellepärast kusagile kutsumata jätaks.
Lennart: Ei, mis, kindlasti kahaneb! Aga siis peabki vaatama, kas üldse nagu ongi sõpru enam.
Jaanus: Peaks vaatama enda ümber ka, kellega sa lävid ja mille pärast. Kui peale joogi ei olegi midagi rääkida, siis vast ei ole mõtet.
Daki: Tuleb lahti öelda nendest, kes sind halvale teele viivad. Head sõbrad toetavad.
Jaanus: Muidugi füüsilised näitajad paranevad! Teen alates septembrist ka 12 trenni nädalas, mul ei olegi joomiseks aegagi. Kui sa ei joo, läheb kõik tõusvas joones – jõud, vastupidavus kasvab, lihased arenevad. Keha koostis paraneb, sest alkoholi juures tegeleb keha esiteks mürkide väljutamisega, samal ajal kõik rasvad rahulikult ladestuvad. Ja alkoholist tuleb tühje kaloreid ikka kõvasti! Sellepärast ongi õllekõhud. Ma olen kindel, et kõik me võtame kõvasti alla selle kuu ajaga.
Lennart: Majanduslikult on see ka kindlasti kasulik. Näiteks kohvikus söömas käies, kui sa ei võta õlut või veini toidu kõrvale, on arved palju väiksemad. Kui sa lähed kõrtsi, siis juba õllearve võib olla 40–50 eurot, kokteilid on kallid. Mittejoomine hoiab reaalselt raha kokku, päris kindlasti!
-Äkki me paneme Eesti majandusele põntsu, kui kutsume siin kõiki üles mitte jooma?
Lennart: Seda oleks tõesti huvitav teada, kui kuude kaupa arvestatakse aktsiisi laekumist. Kui palju see septembris siis väheneb, kui suur mõju sellel kampaanial on. Aga mina soovitaksin neil, kes käivad Lätis alkoholi toomas, tutvuda septembris Lätiga teistmoodi – seal on muudki vaadata.