R, 1.12.2023

Tule meiega filmi «Üks päev» eellinastusele!

Marina Lohk
, vanemtoimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Giles Keyte/Focus Features

Hea Naine24.ee lugeja! Juba järgmisel kolmapäeval, 2. novembril avaneb Sul võimalus tulla meiega koos kinno David Nichollsi bestselleri põhjal vändatud filmi «Üks päev» eellinastusele!
 

Naine24.ee eellinastus, kuhu pääseb koos kaaslasega 50 õnnelikku lugejat, toimub 2. novembril algusega kell 19.00 Solaris Kino 4. saalis.

Soovid koos meiega kinno tulla?

Loosimises osalemiseks saada SMS märgusõnaga NAINE24 numbrile 13553 ja lisa ka oma nimi ja vanus.

Kirjuta: naine24(tühik)eesnimi(tühik)perekonnanimi(tühik)vanus.

Näiteks: naine24 Kairi Tamm 28.

Sõnumi hind on 1 EUR. Sõnumeid ootame kuni 31. oktoobri kella 16ni. Võitjatega võtame ühendust 1. novembri hommikul telefoni teel.

Võitjate nimed avaldame ka Naine24.ee's.

***

Kakskümmend aastat. Kaks inimest...

Emma Morley (Anne Hathaway) on põhimõttekindel ja ambitsioonikas töölisklassitüdruk, kes unistab maailma paremaks muutmisest. Dexter Mayhew (Jim Sturgess) on varakas südametemurdja, kes tahab muuta maailma enda mängumaaks.

Emma ja Dexter veedavad koos oma ülikooli lõpupäeva – 15. juuli 1988. aastal ning sellest päevast saab alguse terve elu kestev sõprus. Järgneva kahekümne aasta vältel näeme Emma ja Dexteri suhte pöördelisi hetki samal päeval – 15. juulil.

On nad siis sel päeval koos või lahus, kulgeme koos Emma ja Dexteriga läbi nende sõpruse ja tülide, lootuste ja mahamagatud võimaluste, naeru ja pisarate.

Keset seda rännakut taipavad nad, et on otsinud ja oodanud midagi, mis on olnud kogu aeg nende kõrval olemas. Kui Emma ja Dexter lõpuks oma 1988. aastal koos veedetud päeva tähendust taipavad, lepivad nad viimaks nii armastuse kui ka eluga.

Osatäitjad: Oscari nominent Anne Hathaway («Armastus ja teised uimastid», «Saatan kannab Pradat») ja Jim Sturgess («21»).

Lavastaja Lone Scherfigi (parima filmi Oscarile kandideerinud draama «Haridus» režissöör) uue filmi «Üks päev» on ekraanile kohandanud David Nicholls oma samanimelise rahvusvahelise bestselleri alusel.

***

«Üks päev» on inglise stsenaristi ja kirjaniku David Nichollsi kolmas romaan. Naljakas ja nukker armulugu räägib täiskasvanuks saamisest – sellest, kuidas me muutume ja mille poolest samaks jääme.

2009. aastal ilmunud «Üks päev» tõusis järgmisel aastal enimmüüdud raamatuks Suurbritannias ning nüüdseks on see tõlgitud umbes neljakümnesse keelde.

Pärast filmi eellinastust avaneb veel kolmel lugejal võimalus võita endale Triin Taela tõlgitud ja Varraku kirjastatud eestikeelne raamat.

Mida selleks tegema peab, saad järgmisel nädalal teada Naine24.ee’st. Jälgi infot!
 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles