Karl on üles kasvanud isata, kuid nii palju on tema isa olnud aumees, et iga kuu toetab poissi rahaliselt ja vahel ka mõnel muul viisil, mida parasjagu vaja ja mille osas naine on tihanud abi paluda. Kõik lähikondsed peale Karli isapoolse vanaema teavad temast, aga kasvada tuleb tal ikkagi ennekõike kahe naisega – ema ja vahel vanaemaga.
Tänaseks on Karli isa enda sõnul mõistuse pähe võtnud ning libastumist, mille tulemusena tekkis kaks peret, nimetab ta reaalsustaju kaotamiseks. Üheks salaelu tulemuseks võib lugeda aga sedagi, et poisiga sama nime kannab tema tädipoeg. «See tüdruk on su õde, kuid su ema ei tea,» võttis õhtune jutustaja loo kokku tuntud laulusõnadega skandaalist perekonnas.
See on kõigest üks lugu, kuid pole sugugi ainus omalaadne. Küsimus on, kas varem juhtusid samasugused lood ja neist lihtsalt ei räägitud või on see meie aja märk? Võib oletada, et selliseid lugusid tuli ette ka siis, on ju laulusõnadki aastakümneid vanad.
Kui lugeda kommentaare siinsamas Naine24.ee lehel, siis nende meeste hääles, kel ette näidata rohkem kui üks suhe korraga, näib kõlavat uhkus. «Oman kaht väga kõrgetasemelist kõrgharidust, tööd ja riistvara. Ma olen viimase kümne aasta vältel elanud üheaegselt kolme naisega, kahega elangi (ka nii on võimalik) üheskoos,» kirjutas üks meesterahvas kõigest paar päeva tagasi meie kommentaariumis.
Et kaksikelu võib kergelt alguse saada esialgu süütuna näivast flirdist, paneb see küsima, millal muutub flirt millekski, mis nõuab vastutust ja härrasmehelikku käitumist? On see kinni suhtumises ja väärtushinnangutes või tõepoolest oskamatuses aegsasti õigeid otsuseid langetada ja tõsisematele tagajärgedele mõelda?