Ma ei oska midagi öelda, nüüd ma tunnen ennast kui viimane idioot. Mingi osas ma teda usun, aga vasturääkimisi on nii palju. Miks ta siis alguses ajas kõik tagasi, kui pärast tunnistas küll, et suhtleb selle naisega?
Mees lubas minuga tulla ka nõustaja juurde, kui ma seda vajalikuks pean. Nüüd ma uuringi maad, et kas näen tonti seal, kus seda ei ole. Nii piinlik oleks tunnistada, et olen tema telefonis nuhkinud, aga hing ei anna ka rahu. Kas ma olen haiglaselt armukade? Kas teraapiast oleks abi?»
Vastab pereterapeut, Gordoni perekooli koolitaja Kadri Järv-Mändoja:
«Kahtlused on ikka sellised, mis jäävad hinge närima ka siis, kui tonti tegelikult ei ole. Ja kahtluste valu paneb meid väga sageli tegema seda, mida hiljem piinlik meenutada.
Aga paarisuhe on kahe inimese vaheline suhe. Kui üks hakkab kahtlema, siis järelikult on midagi selles suhtes pikemalt puudu olnud või kiirete aegade ning muude igapäevaste asjade tõttu tagaplaanile jäänud. Võite endalt küsida, millal olite viimati kahekesi koos ja tegite midagi toredat, millal nautisite teineteise lähedust või leidsite aega teineteist kuulata? Millal tegite midagi sellist, mis teile paarisuhtes suurt rõõmu valmistab? Kahjuks juhtub liialt tihti, et väikese lapse või laste kõrvalt paarisuhtele aega ja jaksu leida on raske (see on paras kunst!). Nii aga jääb mõni perekonna hea toimimise jaoks oluline vajadus rahuldamata ja pinged aina kasvavad.