Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Isegi Morna linna tuleb uus aasta

FOTO: Eero Vabamägi

Tuleval aastal veerandsajandat aastat tähistava ja endiselt teletabelite esikümnes uhkeldava teleseriaali «Õnne 13» 719. osa salvestati paar nädalat tagasi Tallinnas Tähetorni hotellis. Staažikaimad seebikategelased istusid ümber laua ja soovisid üksteisele head vana aasta lõppu.

Tellijale Tellijale

Ausalt öeldes ei kujutanuks sel paari nädala tagusel esmaspäeva ennelõunal ükski Tähetorni hotellist mööduja ette, et selles 90ndatele iseloomulikus, uhkeldavalt jõukusele viitavate väikeste tornidega palistatud arhitektuuriimes, õigemini selle keldrikorrusel, käivad Eesti kõige kauem ekraanil olnud menuseriaali järjekordse osa võtted. Isegi rahvusringhäälingu logo kandvaid autosid on maja lähistel vaid üks.

«Õnne» tõelised fännid võinuks aga õnnest küll lausa ogaraks minna, sest juba mitu tundi istus kenasti kaetud pidulaua taga seriaali algusaegadest tuntud tegelaskujude raskekahurvägi. Laua otsas, teadagi, vana ja väärikas Alma (Helgi Sallo) ise, tema vasakul käel temperamentne ja endiselt nina teiste ellu toppiv Laine (Luule Komissarov) koos oma Krissuga (Väino Aren), paremal käel aga Morna linnapeaks tõusnud Mare (Anne Veesaar) ja tema abikaasa, Alma poeg ja ametlikult töötu Allan (Raivo E. Tamm), kes salaja Lätist viina toomisega tegeleb.

Tagasi üles
Back