Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Aasta naine 2017 on Mari-Liis Lill

Mari-Liis Lill. FOTO: Toomas Tatar/Postimees

11.11.2017 tähistas BPW Estonia (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon) 25. sünnipäeva. Igal aastal tunnustatakse sel puhul silmapaistvaid naisi ühiskonnas ning antakse välja tiitlid aasta naine ja aasta noor naisettevõtja. Aastate naise väärika tiitli antakse elutöö eest naisele, kes on olnud ühiskonnaelu aktiivne mõjutaja.

BPW Estonia kutsus kõiki organisatsioone, ettevõtteid ja üksikisikuid üles esitama aasta naise, aasta noore naisettevõtja ja aastate naise kandidaate. 

Tehtud ettepanekute põhjal valis BPW Estonia juhatus välja kolm tähelepanuväärset naist aasta naise 2017 nominentideks – Eesti Juristide Liidu direktori Krista Paali, lasterõivaste brändi looja Meeli Leemani ning näitleja ja lavastaja Mari-Liis Lille.

Aasta naine 2017 on näitleja ja lavastaja Mari-Liis Lill.

Aasta noor naisettevõtja on 2017 Testlio asutaja Kristel Kruustük.

Aastate naise tiitel anti naiste koolitajale ja nõustajale Reet Lajale.

Mari-Liis Lill on astunud julge sammu ja lavastajana kajastanud soolise võrdsuse teemat lavastuses «Sugu:N», ühiskonnale väga olulist integratsiooni teemat telesarjaga «Meie Eestid» ja lavastusega «Teisest silmapilgust» ning käsitlenud valulist teemat depressioon ja sellest tervenemine lavastustes «Varesele valu …» ja «Harakale haigus …».

Mari-Liis Lill on näitleja ja lavastaja, kes on julgenud kaasa rääkida teemadel, mis vajavad rääkimist ning mille lahendamine sõltub suuresti meie inimeste enda suhtumise muutmisest.

Tagasi üles
Back