Teeme ühe asja kohe selgeks – pidutseda saab nii, et kõigil on hea ja tore. Ning kui kellelgi pole hea ja tore ja tunneb, et talle on selgelt liiga tehtud, siis vastus «ma vabandan nende inimeste ees, kes end halvasti tundsid», ei ole vabandus! Vabandus on näiteks selline: «Mul on kahju, ma käitusin valesti.» Kui sa ütled, et sul on kahju, et keegi end halvasti tunneb... Siis tähendab see pigem, et sul on kahju, et see lugu välja tuli. Ei tundu, et inimene oleks aru saanud, et on valesti käitunud.
Rõivas Rõivaseks, palju kummalisem on aga see, et nii suur hulk inimesi ei saa päriselt aru, miks Kuala Lumpuris toimunud peol valesti käituti. Veelgi kummalisem on see, kui palju on naisi, kes sellest aru ei saa. Oh, eks me ise ka ju oleme teinud asju valesti, oh, vaadake nüüd ise, pidu ju, see naine ise oli ka purjakil... Klassikaline ohvrisüüdistamine kogu oma «headuses».
Selle jõulise suudlemisega on asi nii, et kui sind pannakse ootamatult olukorda, kus kellegi huuled on sinu suul, siis ei pruugi sa kohe osatagi kuidagi reageerida. Šokk, üllatus – seda kõike võib huulte omanik tõlgendada kui suudlusega kaasatulemist, eriti kui me elame jätkuvalt maailmas, kus Rhett Butlerite tuulest viidud jõulised musid on romantika võrdkujuks ja naine olgu ainult õnnelik, et keegi üldse teda suudelda tahab.