Jaburad seksikeelud, millest ameeriklased peavad kinni pidama

Naine
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Vida Press

Mööda ilma rännates leiab palju huvitavat, eriskummalist ja jaburat, mis puudutab seksi. Ameerika kui kõigi unistuste täitumise maa üllatab meid selles vallas aga täiesti uuel tasemel. 

Kui sa ei soovi, et külastus unistuste täitumise maale kujuneks sõiduks Ameerika mägedel läbi politseijaoskondade ja arestikambrite, soovitab Ulakas Kaunitar sul meelde jätta järgmised keelud.

1. Oraalseksi keeld. Lõuna-Dakotas võib suuseksi harrastades sattuda kümneks aastaks trellide taha. Keeld kehtib ka Rhode Islandi osariigis, mis kirjeldab oraalseksi kui vastikut, jälestusväärset kuritegu looduse vastu. Huvitav, äkki nad lihtsalt teevad seda valesti?

2. Anaalseksi keeld. Anaalseks on keelatud kümnes osariigis (Idaho, Utah, Michigan, Virginia, Põhja-Carolina, Lõuna-Carolina, Florida, Alabama, Mississippi ja Louisiana). Märkusena olgu öeldud, et isegi oraalseksi peetakse paljudes osariikides pederastia tunnuseks. Jah, nad kohe kindlasti teevad seda valesti!

3. «Naine peal» pooside keeld. Massachusettsis on naistel keelatud seksides olla mehe peal.

4. Kolme või enama vibraatori keeld. Arizonas peatudes on hea teada, et rohkem kui kahe vibraatori omamine kodus on kriminaalne süütegu. Siiski ei näita USA sekslelude müügistatistika, et sellest keelust kinni peetaks.

5. Seksuaaliha sütitamise keeld. Louisiana osariigis võib saada 2000 dollarit trahvi ja viis aastat vanglakaristust sütitades tahtlikult kelleski seksuaaliha.

6. Külgkorvis seksimise keeld. Norfolk, Virginia keelab külgkorviga sõiduki külgkorvis seksimise sõidu ajal mööda linnatänavaid. Tahaks teada, kuidas see olukord üldse välja peaks nägema?

7. Külmakambris seksimise keeld. Newcastle’i linnas Wyomingis on keelatud seksida läbikäidavas sügavkülmaruumis. Sellepärast ongi siis lihunikud tihti nii pahurate nägudega!

8. Piilumise keeld. Luurata ei ole ilus, seda loomulikult. Põhja-Carolinas on mehel keelatud piiluda sisse naise aknast, kuid täiesti legaalne on naisel piiluda sisse mehe aknast. Mis vahe siin peaks olema? Sooline ebavõrdsus?

Kes Ameerikasse niipea ei satu, võib sinna minna oma fantaasiates ja rikkuda korduvalt erinevate osariikide keeldusid! Siit ka rollimängu idee: oled kallimaga voodis ja rikud mitut erinevat seksikeeldu. Ühel hetkel selgub, et tegu on salajase politseioperatsiooniga ning sinu voodipartner on tegelikult politseinik, kes tuli sind teolt tabama. Käerauad, kinnisidumine, karistus erinevate seksuaalsete tegevuste näol…

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles