L, 23.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eero Spriit: mehe ja naise suhetes on kõige tähtsam moment see, kuidas purgikaas maha keerata!

Naine
Facebook
Comments
Eero Spriit
Eero Spriit Foto: Peeter Langovits / Postimees

Tuntud lavastaja ja näitleja Eero Spriit soovitab suhtes tasakaalu tagasi tuua «purgikaanefilosoofia» abil, selgitades, et kaane lahtikeeramine ning meeste-naiste suhted on otseses seoses.

«Mina tundsin ennast eile naisena,» teatab Eero naljatlevalt meelelahutusliku vestlusringi «Tule minuga voodisse» tutvustavas klipis.

«Ostsin kaks hapukapsasupipurki, ühe keerasin plaksti lahti, teine ei tulnud. Vaatasin ringi, et kus see naine mul siis on, kes selle lahti teeb. Kirvega! Kuid naist ei olnud kusagilt võtta,» jutustab Eero.

«Aga purgikaas on ju kinni, sest purgi sees on vaakum. Üks võimalus on pista kaane vahele kangutamiseks lauanoa ots…»

Sellest paremaks vahendiks peab Eero sälgu löömist kaane keskele: «Võtke terava otsaga lauanuga ja lööge purgikaane keskele väike sälk! Kaas tuleb mõne sõrmega keerates lahti. See on kõige kindlam vahend meeste-naiste suhete kordasaamiseks!» 

Elukogenud Eero teab, et ka suhetes tuleb vahel kangutamist ette, kuid kõige kindlam viis suhted taas korda saada, on anda üks terav hoop õigesse kohta.

«Ma olen aru saanud sellest, et mehe ja naise suhetes on kõige tähtsam moment see, kuidas purgikaas maha keerata. Kui sa seda oskad, siis on suhted balansis,» jagab Eero oma elutarkust.

Purgikaanefilosoofiast ja paljust muust huvitavast räägib Eero 6. mail ja 10. juunil Wabaduses toimuvas meelelahutuslikus vestlusringis «Tule minuga voodisse»

«Tule minuga voodisse – see, millest avalikult ei räägita» on elukogemuslik, intrigeeriv ja meelelahutuslik vestlusring, kus osalejad käsitlevad oma kogemustest lähtuvalt vabalt ja avatult kõiki paarisuhete aspekte. Teemaks on kohtingud, lähisuhted, armukesed, ööaeroobika ja see, mis teeb ühest naisest või mehest suhetes tõelise bossi. Ollakse piinlikult ausad, vaadatakse iseendaga tõtt ja jagatakse saladusi, mida on kuulnud vaid meie koduseinad. Avatakse end puhtas ebatäiuses ning mõistatatakse üheskoos ehedalt ja lõbusalt tavapäraselt keerukaid suhtedilemmasid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles