L, 23.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vintage Tallinn kutsub maikuu teisel laupäeval kõiki Kultuurikatlasse

Linda Pärn
, toimetaja
Facebook
Comments
Foto: Vintage Tallinn

Järjekorras kaheteistkümnes Vintage Tallinn koondub 13. mail taas üheks päevaks Kultuurikatlasse. Koht, mis oma põneva ajaloo, vaimustava interjööri ja suurepärase asukohaga, on ligitõmbav nii osalejatele kui ka külastajatele. Esindatud on hetke säravaimad vintage-ärid Eestist ja Soomest ning külastajatel on võimalik näha ning osta parimaid palu mänguautodest mööblini.

«Avame Vintage Tallinna raames ühepäevase näituse «Negližee ja kombinee». Meie kätes on Eesti suurim pesu erakollektsioon. Nii üle-eelmise sajandi mõisapreili korsetid, vabariigiaegse tantsijanna hommikumantlid, sõjajärgsete daamide koonusrinnahoidjad ja sukahoidjad kui ka 25 aasta tagune puusi paljastav pesu,» räägib näituse üks korraldajatest Siiri Heinmaa.

Foto: Vintage Tallinn

«Vintage Tallinn on saanud oma ala fanaatikute traditsiooniliseks kevadiseks kohtumispaigaks. Igal aastal püüame pakkuda külastajatele midagi uut ning oluliselt on kasvanud kodusisustusega seotud toodete valik. Alates keraamikast, lõpetades mööbliga. Hea meel on ka selle üle, et seekord tuleb Soomest müüjaid rohkem kui kunagi enne. Müügile tuleb lai valik kodusisustust, kunsti, tehnikat, plaate, riideid ja aksessuaare. Lisaks näitusele avab pop-up kohviku August, muusikat valib Biit Me Record Store, laval on võluv Helina Risti ja Tallinn Swing Dance Society tantsijad ja veel kümneid erinevaid meeleolukaid üllatusi,» märkis Heinmaa.

Foto: Vintage Tallinn

Müüjatest on kohal nii eraisikud kui ka juba tuntud headuses Fankadelik, Idla Antiik, Les Petites Disain, MS Vintage, ZigriMigriz, eAntiik jpt. Tallinnast, Tartust, Pärnust, Kuressaarest ja Helsingist. Vintage-ja retrokultuuripäev ootab nii noori kui vanu, et teha mõni väärtuslik ost või lihtsalt saada osa näitustest, muusikast ja mõnusast melust.

Foto: Vintage Tallinn

Vintage Tallinna eesmärgiks on populariseerida ja hoida lähimineviku kultuuri, moodi, disaini, muusikat ja kõike sinna juurde kuuluvat.

Foto: Vintage Tallinn
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles