N, 8.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kas vibraator võib tekitada sõltuvust?

Naine
Facebook Twitter
Comments
Foto: Vida Press

Kui mehed on koju jäänud ja tüdrukud omapead välja läinud, tuleb pöörasematel pidudel ikka jutuks seks. Kes, kuidas ja kellega? Pole ka haruldane see, kui suures peohoos keegi naistest üles tunnistab, et eelistab iga kell vibraatorit oma mehele. On see tõesti võimalik?

Olgem ausad, seksmänguasjadel on üks suur eelis: me saame valida endale sobivaima kuju, suuruse ja olla kindlad, et see peab vastu nii kaua kui meile vaja. Enamik neist ei näe isegi välja nagu päris peenised, aga see meid ei huvita. Meid huvitab ennekõike fakt, et sekslelude ainuke eesmärk on pakkuda meile orgasmi. See on ainus, mida keegi neilt ootab ja see on ainus, mida nad on alati valmis pakkuma, kirjutab Ulakas Kaunitar.

Aga kas võib tõesti juhtuda, et see hea asi hakkab sulle nii palju meeldima, et satud sõltuvusse oma vibreerivast sõbrast?

Esiteks räägime sellest, mis on sõltuvus ja mida see meiega teeb. Me oleme tuttavad šokolaadisõltuvusega, mis võib põhjustada ülekaalu või sõltuvusega arvutimängudest, mis võib põhjustada reaalsest maailmast eraldumist. Samuti teame, mida teeb tubaka- või alkoholisõltuvus. Sõltuvus on seega harjumus, mis on orjastanud sind ja hakanud halvasti mõjutama sinu elu. Kuidas orgasmide saamine sinu poolt valitud ajal ja kohas sind halvasti mõjutada saaks, pole päris arusaadav.

Tegelikult on inimesed vibraatorit kasutades siiski mures hoopis selle pärast, kas nende lelu ei või olla liiga hea – lausa nii hea, et neil ei tekigi enam soovi jagada intiimsust teise inimesega. Aga nagu varem öeldud, lelu eesmärgiks on pakkuda orgasmi, mitte intiimsust ega lähedust. See ei saa sind suudelda, kallistada ega kaisus hoida. Lelu ei saa anda sulle seda, mida annab sulle kallim. Küll aga saab su kallim anda sulle seda, mida annab sulle lelu.

On ka neid, kes kardavad, et sekslelu kasutuselevõtt tähendab seda, et partnerist üksi enam voodis ei piisa. Kui piisas enne, piisab ka pärast, selle pärast ei pea muretsema. Pigem on vibraatori kasutamisel pluss: vibraatori kasutamine ja masturbeerimine annavad võimaluse kogeda rohkem orgasme kui varem ja orgasmid mõjuvad teadaolevalt väga hästi sinu tervisele, ükskõik, mil moel need on saavutatud.

Seega pole vahet, kas alustad alles oma esimese seksleluga või oled juba kogenud selles naudingute maailmas - teadmine, kuidas saada orgasmi, on oluline tarkus, mida saad ära kasutada ise või partneri suunamiseks.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles