K, 4.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tallinn Fashion Weeki teine päev: kevadmeeleolu lavalaudadel

Dagmar Lamp
, Postimehe naisteportaali juhataja
Facebook
Comments

Kaheteistkümnenda Tallinn Fashion Weeki teine päev täitis Hiltoni pastelse kevadmoega ning tõi lavale Kaidi Kuuri, Mammu Couture'i, YEAR by Raivo Holmi, Diana Denissova ja Iris Janvieri uued rõivakollektsioonid. Täna toimuvad viimased etendused, mille ülekannet saad jälgida siitsamast!

Täna lõpuakordi saav kevadine Tallinn Fashion Week kinnitas eile Hilton Tallinn Park hotellis kanda ning esitles moesõpradele viie kodumaise disaineri värsket loomingut. Õhtut alustasid Kaidi Kuur ja Mammu Couture, neile järgnesid YEAR by Raivo Holm ja Diana Denissova ning teist moepäeva jäi lõpetama Iris Janvier.

Kaidi Kuur ja Mammu Couture

Esimesena astusid üles Kaidi Kuur ja Mammu Couture, kes tõid lavale rikkaliku kleidiassortii. Kaidi Kuur, kes naasis pärast paariaastast puhkust taas moemaailma, kattis lava pulma- ja õhtukleitidega, mida kaunistasid nii tikandid kui ka heegelpits ning mis olid pühendatud õrnusele, puhtusele ja uutele algustele. Mammu Couture tõi aga lavale küllusliku kleidivaliku, mille fookus oli seatud pastelltoonidele ja lilletikanditele. Elegantsetele naistele suunatud rõivakollektsioon on saanud inspiratsiooni eelmiste sajandite naiselikest ideaalidest ning klassikalisest ilust ajaloolises võtmes.

YEAR by Raivo Holm ja Diana Denissova

Teisena jõudsid lavale YEAR by Raivo Holmi ning Diana Denissova kollektsioonid, mis koosnesid peamiselt praktilistest igapäevarõivastest. YEAR by Raivo Holm tõi esitlusele valiku ülerõivaid, mis liitsid skandinaavialiku minimalismi romantiliste pitsdetailidega ning olid suunatud nii nais- kui meessoost moesõpradele. Temale järgnes Diana Denissova, kelle kollektsioon «Metshaldjad» sai inspiratsiooni tärkavast loodusest ning rõhutas rohelistesse toonidesse maalitud rõivastega mugavust ja liikumisvabadust.

Iris Janvier

Moenädala teisele õhtule pani punkti mänguline Iris Janvier, kes tõi lavale kevadise värskuse ühes põnevate mustrite ja algava hooaja suurimate trendidega. Merikapsast inspiratsiooni ammutanud Iris Janvieri disainerid esitlesid moepublikule võimsat kollektsiooni, mille võtmeesemeks oli särkpluuskleit ning mida kaunistasid nii kevadiselt pastelsed kui ka suviselt rikkalikud värvitoonid.

Kevadised moepidustused jätkuvad täna õhtul, mil Hilton Tallinn Park hotellis astuvad üles Monton, Diana Arno, Goldtime, Triinu Pungits ja Embassy of Fashioni vägevad disainerid. Pärast etendusi leiab Kuku klubis aset TFW järelpidu, kus astuvad peosarja TIKS raames üles DJd Sander Mölder, Peeter Ehala, Martin Jõela ja Erki Pruul.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles