P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Selle naise enne ja pärast pilt saadab positiivse sõnumi kõigile naistele

Ingrid Dreyersdorff
Facebook
Comments
Foto: Ekraanitõmmis Instagramist

See on alati nii inspireeriv, kui naised näitavad uhkusega oma keha. Sama tegi ka Instagrammi kasutaja Olivia, kes jagab oma halba kogemust nn pekipükstega.

Olivia on söömishäirest paranev naine, kes ostis omale hiljuti niinimetatud pekipüksid. Ta lootis, et need aitavad tal ennast paremini tunda, aga juhtus hoopis vastupidi. Peenemaks tegevad püksid olid naise jaoks väga ebamugavad ja ta ütles, et ta ei saa nendes isegi normaalselt hingata.

 

SPANX I bought some Spanx about a year ago, hoping it would slim my figure and I could wear body con dresses. Do you know how uncomfortable these things are breathing was not an option! I felt tight, uncomfortable and restricted in the first photo. The relief of taking them off was amazing!! Don't be fooled by campaign ads and TV shows and those fabulous insta models. Spanx are created to give the illusion of a flatter stomach and smaller figure. You don't NEED them. I feel totally fine in the second photo, and I can breathe again! You don't need an item of clothing in order to love yourself. You don't need to wear a tight piece of material in order to wear a dress or top. WEAR IT ANYWAY. You are FABULOUS. You are FLAWLESS. You are BEAUTIFUL. Don't let any fucker tell you otherwise. Love your damn self!

A post shared by Olivia (@selfloveliv) on

Olivia kirjutas oma sotsiaalmeedia kontol, et see kogemus õpetas teda oma keha hindama. Naine selgitas, et olenemata sellest, et pekipüksid tegid ta kõhu lamedaks, siis need ei ole seda väärt. Samuti julgustab ta kõiki teisi loobuma pekipükstest ja kandma isegi liibuvat kleiti lihtsalt omal kehal, mis on kõige ilusam. Olivia näitab enesekindlalt oma figuuri ja ta pilt on kogunud juba üle 30 000 meeldimise. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles