Palavalt armastatud romantiline komöödia saab järje

Ingrid Dreyersdorff
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
"Love Actually" (2003) - Hugh Grant and Martine McCutcheon. (Photo Credit: Peter Mountain/Universal Studios Pictures/Shooting Star) *** Please Use Credit from Credit Field ***
HANDOUT / EDITORIAL USE ONLY!
Please note: Fees charged by the agency are for the agency
"Love Actually" (2003) - Hugh Grant and Martine McCutcheon. (Photo Credit: Peter Mountain/Universal Studios Pictures/Shooting Star) *** Please Use Credit from Credit Field *** HANDOUT / EDITORIAL USE ONLY! Please note: Fees charged by the agency are for the agency Foto: Shooting Star/Shooting Star/Sipa USA

Romantiline komöödia «Armastus on see» (Love Actually) saab 24. märtsil, neliteist aastat pärast täispikka filmi, lühikese järje. 

Comic Relief korraldab igal aastal Suurbritannias heategevuslikku päeva nimega «Red Nose Day», mille käigus plaanitakse muu hulgas järge romantilisele komöödiale «Armastus on see».

«Love Actually» (2003) – Andrew Lincoln. Shooting Star / Sipa USA / Scanpix
«Love Actually» (2003) – Andrew Lincoln. Shooting Star / Sipa USA / Scanpix Foto: Shooting Star/Shooting Star/Sipa USA

Oma nõusoleku lühifilmis osalemiseks on juba andnud vanad tuttavad näitlejad, nagu Hugh Grant, Martine McCutcheon, Keira Knightley, Liam Neeso, Colin Firth ja Andrew Lincoln.

Colin Firth JASON REDMOND / REUTERS / Scanpix
Colin Firth JASON REDMOND / REUTERS / Scanpix Foto: JASON REDMOND/REUTERS

«Armastus on see» režissöör Richard Curtis oli mõttest vaimustunud. Esimesest filmist on möödas 14 aastat ja kõik tahavad juba kannatamatult teada, kuidas läheb armastatud tegelastel nüüd. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles