T, 26.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Soome blogija näitab, kui lihtne on sotsiaalmeedias tagumikku võltsida

Ingrid Dreyersdorff
Facebook
Comments
Foto: PantherMedia / Scanpix

Soome spordi ja fitnessi huviline blogija Sara Puhto avaldas hiljuti Instagramis pildid, kus ühes seisab ta normaalselt ja teisel surub ta oma tagumiku taha ning ta pepu näeb hoopis suurem välja. 

Naine kirjutab pildi all, et Kardashianide tagumikud, mida nii väga kiidetakse, ei pruugi alati päriselus samasugused välja näha nagu piltidel. See ei kehti muidugi ainult kuulsate õde, vaid ka teiste inimeste kohta, kellele meeldib oma keha ja eriti tagumikku sotsiaalmeedias presenteerida. Kõik sõltub, mis nurga alt pilti tehakse ja see ei ole võimalik, et sellised täiuslikud pepud on iga nurga alt sellised.

Instagrammis on sarnaste piltide jagamine üsna populaarne, eriti fitnessiga tegelevate inimeste seas. Sara Puhto tuletab meelde, et kõik, mida me näeme, ei pruugi olla tõsi ja kõik kehad on ilusad. 

Not a progress photo Since its #humpday I thought it would be appropriate to post a booty pic I thought I'd show my booty from its normal straight leg standing position vs a posed booty pop position cause in a world where the Kardashian's bootys are so glorified, we need to remember that the photos we see of them and others aren't always reality. Their butts can't ALWAYS look that big from every angle Same goes with photos on Instagram, we see them as goals and think we'll never be able to gain that much muscle or lose that much fat, but what you need to remember is that those photos you see are achievable, you can get to your goals, you can achieve anything with the right amount of determination, patience and effort! Don't think you can't because you're comparing a posed photo of a body to your everyday body. Use them as motivation but don't get too caught up on them. YOU are beautiful and can do anything you put your mind to. I hope you have an amazing day ☀️

A photo posted by Sara Puhto (@saggysara) on

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles