K, 29.11.2023

Mis protseduur on ripsmete lamineerimine?

Linda Pärn
, toimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Enne ja pärast ripsmete lameerimist.
Enne ja pärast ripsmete lameerimist. Foto: Wow studio

Paljud naised unistavad ilusatest ripsmetest, kuid selle saavutamiseks tuleb ripsmeid turgutada ja hooldada. Nagu me teame, saab kõik ilus alguse seespidiselt, sest nii nagu vajab vitamiine keha, vajavad vitamiine ka juuksed, küüned ja ripsmed. 

Eestis kogub populaarsust ripsmeid turgutav ning tervendav protseduur, milleks on ripsmete lamineerimine. Uudsest ja tervendavast protseduurist räägib lähemalt WoW Studio omanik Kristina Toome, kes võitis hiljuti rahvusvahelisel võistlusel Baltic Beauty Cup ripsmete lamineerimise esikoha.

Mis on ripsmete lamineerimine?

Tegu on raviva protseduuriga, mis on mõeldud inimestele, kes on äsja maha võtnud ripsmepikendused või kellel ei ole endal väga tihedaid ja pikki ripsmeid. See on hea võimalus enda ripsmeid taastada ja ravida. Samuti on see hea variant inimestele, kellel on näiteks allergia ripsmepikenduste vastu, kuid kes siiski soovivad enda ripsmetele erilist efekti.

Ripsmete lamineerimist on võimalik teha koos Botoxiga ning tänu nende koostööle muutub karv kuni 30 protsenti paksemaks ehk karv on rohkem silmapaistvam. Veel on võimalik ripsmed ka keemiliselt värvida, mis annab karvale veel omakorda temperamenti ja sära juurde. Üldiselt on see protseduur mõeldud siiski ripsmete raviks. 

Kas võib siis öelda, et see on praegusel külmal ajal hea viis enda ripsmete ravimiseks ja turgutamiseks?

Kindlasti on see hea variant enda ripsmete ravimiseks ning turgutamiseks, kuid ei tohi ära unustada ka aspekti, et kõik algab seespidiselt. Kindlasti tuleb mõelda ka sellele, kas me saame toidust piisavalt vitamiine? Ripsmed armastavad väga kollageeni! Ripsmete lamineerimine on hea võimalus enda ripsmed tugevana hoida ja ka kiiremini kasvama panna, sest kui ripsmekarv on tugevam, siis ta ka kasvab paremini. Muidugi ei saa oodata üleloomulikku ripsmekasvu, kuna see on meil siiski mingil määral geenides sees, kui palju meil karvu on ja kui pikaks need kasvavad. Aga kindlasti on lamineerimine karvale kasvamisel abiks.

Kas protseduur on sobilik kõigile?

Jah, sellel protseduuril ei ole vastunäidustusi ning protseduur ise ei ole ka valulik ega kuidagi ebamugav. Kui võrrelda lamineerimist populaarse Lash Liftiga, siis Lash Lift on tavaline ripsmete keemiline koolutamine, mis sisaldab ka rohkem keemiat — lamineerimine nii palju keemiat ei sisalda ja just tänu sellele ei ole ka mingeid vastunäidustusi.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles