P, 1.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

15 märki, et see on vaid üheöösuhe

Dagmar Lamp
, Postimehe naisteportaali juhataja
Facebook
Comments
Foto: PantherMedia / Scanpix

Üheöösuhete üks peamisi probleeme on see, et alati pole võimalik teada, on see nüüd juhtumas või ei. Mõned inimesed teatavad kohe, et ei ootagi kohtingult midagi muud, kuid suur osa ei taha seda teemaks võtta – ehk alles hommikul, kui sedagi. Seega peab kohtingumaailmas seiklev vallaline olema eriti osav märkide lugemises, et otsustada, millised on teise poole eesmärgid.

LovePanky annab juhiseid, kuidas aru saada, millega sul parasjagu tegemist on.

 1. Mida ta kirjutab? Tekstisõnumid ja vestlused avaldavad inimese kohta nii mõndagi. Kui sa just hakkasid temaga Tinderis rääkima ning jutt liikus praktiliselt kohe seksile, on nad tõenäoliselt huvitatud sinuga magamisest.
 2. Kuhu ta sind viib? Kui inimene kutsub sind vaid dringile, selmet korraldada traditsiooniline kohting õhtusöögi ja kinoga, on taas suur tõenäosus, et mängus on vaid kehalised tunded. Samas ei tasu ust kohe edasiste võimaluste ees sulgeda – nii mõnigi inimene eelistabki esimest kohtingut mitteformaalsena, et rohkem aimu saada, kui hästi te võiks omavahel klappida.
 3. Sa kohtusid temaga peol. Kui sa jood end purju ja magad samal õhtul kohatud võõraga, ei ole just kõige targem loota, et paned alguse tulevasele suhtele. See ei ole välistatud, kuid tõenäosus on väga väike.
 4. Te kohtusite läbi ühiste sõprade, hobide või töökoha. See annab sulle ehk parima eelise. Kui sa tunned kedagi juba enne, tead sa, kuidas ta käitub. Samuti on sinu kolleegidel ja sõpradel aimu, kas see inimene otsib parasjagu suhet või mitte.
 5. Te räägite kohtingul seksist. Kui su kohtingukaaslane hakkab õhtusöögi ajal seksist rääkima, võid kindel olla, et tema mõtted on sinuga seoses sinna radadele liikunud. Inimesed, kes selle kohe teemaks võtavad, on suurema tõenäosusega ka üheöösuhtematerjal.
 6. Ta ei pööra sulle tähelepanu. Kui ta veedab suurema osa ajast oma telefoni sõrmitsedes kui sinuga suheldes, on see selge märk, et ta ei taha sind isiklikul pinnal tundma õppida. Sa ei vääri seda ega peaks ka seda taluma!
 7. Ta kiidab iseennast. Inimene, kes räägib ainult endast ning ei lase sinul sõnagi sekka öelda, on tavaliselt huvitatud enda hästi presenteerimisest, et sinus huvi äratada. See ei ole samuti hea tulevase suhte märk.
 8. Uitav pilk. Kui tema silmad liiguvad pidevalt mööduvate naiste kehadele (eriti siis, kui ta arvab, et sa ei märka), ei ole tal tõenäoliselt mingeid süümepiinu, kui pärast ühiselt veedetud ööd sind hülgab. Kui inimene sind kohtingule kutsus ja sina jah ütlesid, peaks ta suutma end sellel ajal siiski kontrollida.
 9. Kuidas kohting lõppeb? Kui ta kutsub sind enda poole või pakub õhtu jätkumist sinu juures ning samas on selge, et teie vahel pole tekkinud veel mingit usaldust, on tegemist kindla märgiga, et mõtteis on seks. Kui te kumbki ei jaganud endast suurt midagi, kuid lõpetate õhtu koos, on üheöösuhe üsna vältimatu.
 10. Ajastus. Kui teie kohting leiab aset pärast kella 23, siis pole sind välja kutsunud inimesel plaanis sinuga piisavalt kaua aega veeta, et deit tõeliselt lõbus ja tore oleks. Te jõuate paratamatult 1-2 paiku voodisse.
 11. Ta lahkub keset ööd. Seda pole ilmselt vaja täpsustada, kuid inimesed, kes lahkuvad vahetult pärast seksi, ei plaani seda korrata.
 12. Ta keeldub hommikusöögist, sest peab nädalavahetusel töötama. Kui sa tõeliselt neile meeldiksid, ei oleks ta sättinud kohtingut kiirele tööajale.
 13. Ta ei suudle sind enne lahkumist. Te just seksisite. Järsku ei ole sobiv enam suudelda?
 14. Jälgi kehakeelt. Ta ei hoia silmsidet või räägib sinuga, samal ajal ülakeha ukse suunas pööratud. See tähendab, et ta distantseerib ennast sinust.
 15. Ta ütleb, et helistab, kuid ei täpsusta, millal. See võib tähendada, et tal polegi plaanis kõnet ette võtta. Samas – nii mõnigi inimene tõepoolest helistab. Ära lihtsalt looda, et see kohe juhtub.
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles