P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Armuvõrku sattunud abielumees hädas raha nõudva armukesega

Dagmar Lamp
, Postimehe naisteportaali juhataja
Facebook
Comments
Foto: Kanal 2 / Saladused

Tänane «Saladused» toob kell 21 Kanal 2 ekraanile tõestisündinud loo armukolmnurgast, kus abielus Pauli kõrvalsuhtest kasvab välja tõeliselt keeruline suhterägastik. 

30-aastane Paul on abielus ja kahe lapse isa, kuid oma pere kõrvalt peab ka armukest. Eriti keeruliseks kipuvad asjad minema hetkest, kui armuke teatab, et ootab mehelt last. Agnese soov on, et ettevõtjast Paul oma pere hülgaks ja hoopis temaga kooselu alustaks, kuid mees ei taha sellest kuuldagi.

Kompromissina jõutakse kokkuleppeni, et Paul maksab lapsele elatist, kuid muul moel teda oma ellu ei võta. Lapse kasvades pole Agnes aga sellise lahendusega enam rahul ja üritab Pauli järjest suurema survega panna poja elus osalema ning leiab ettekäändeid ka üha rohkema raha küsimiseks. Sellest häiritud kohtub mees ühel õhtul pubis alkoholijoobes Taunoga, kes paneb ta kahtlema, kas Paul üldse ongi Agnese lapse isa…

“Saladused” on Kanal 2 ekraanil kell 21.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles