«Vähehaaval hakkasin ma end oma kodus vangina tundma,» meenutab Regina. Tema ümbert kadusid sõbrad, kuna mees ei lubanud välismaailmaga suhelda. Vähehaaval püüdis naine rünnakuid ennetada, kuna õppis mehe käitumisest aru saama, millal peks soolas on. «Ma püüdsin kõik õigesti teha, talle mitte jalgu jääda. Iga kord süüdistasin ma iseennast, kuigi nüüd saan aru, et miski polnud minu süü. Ta surus mu vaimselt nurka.»
Mees lubas iga kord, et muudab end – ka siis, kui oli juba mitu korda naise ribid murdnud. Ta tõi kalleid kingitusi ning Regina uskus teda.
Viimane intsident oli nii šokeeriv, et Regina ei suuda seda sõnadesse panna. Tema poeg oli kodus ja magas teises toas. Ta mäletab, et püüdis poega appi hüüda, kuni poiss lõpuks ärkas. Ta sai vannituppa pakku ning edasist ta ei mäleta. Kui ta haiglas ärkas, oli poeg tema kõrval ning ta andis oma lapsele lubaduse, et nüüd see lõppeb. Mõte sellest, et tema poeg pidi nägema ema vereloigus lamamas, oli miski, mida ta ei suutnud enam taluda. Sõrmuse lennutas ta haigla prügikasti ning kui Reginalt küsiti, kas ta tahab esitada mehe vastu süüdistuse, tegigi ta seda meeletust hirmust hoolimata.
Regina usub, et just hirm on see, miks nii paljud perevägivallajuhtumid karistuseta jäävad. Tema endisele partnerile mõisteti tingimisi karistus, naine ei taha täpsustada, kui pikk see on. «Naised ei räägi sellest, sest nad kardavad, et tagajärjed on veel hullemad. Nad süüdistavad iseennast ning leiavad partneri käitumisele vabandusi. Minagi tegin nii.» Regina teab, et lahkumiseks on vaja tohutul hulgal jõudu, julgust, head toetusvõrgustikku ja otsusekindlust.
Pärast oma foto Facebookis jagamist oli Regina esialgu kõhklev, kuid on saanud väga palju toetavaid sõnu ja positiivset vastukaja nii sõpradelt kui võõrastelt. «Minu jaoks ei olnud mu loo ja näo avalikustamine lihtne, kuid mul on väga hea meel, et ma seda tegin. Kõik ohvrid peaksid teadma, et nad ei ole üksi, isegi kui nad seda tunnevad. Abi on olemas!»