Pildid: Tanel Veenre üllatab käevõrukollektsiooniga

Linda Pärn
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tanel Veenre käevõrud. Modell Brigitta (EMA)
Tanel Veenre käevõrud. Modell Brigitta (EMA) Foto: Tanel Veenre

Kui seni on ehete kaubamärk TVJ vallutanud peamiselt naiste kõrvu ja kaelu, siis nüüd on sihikule võetud käed. TVJ tuli Disainiöö raames välja käevõrudega, mis täiendavad Hippo Couture ja Voodoo Paradiisi seeriaid.

Võrude materjaliga läheb TVJ ehete juurte juurde - põhimaterjaliks on loomasarv. Tuhandete aastate jooksul inimihuga sõbraks saanud sarv on ääretult vastupidav, soe ja naturaalne ning samas ka loodussäästlik. Sarvele sekundeerivad värvitud puit, sügavmust eeben ja hõbe.

Tanel Veenre Voodoo Paradiis käevõru.
Tanel Veenre Voodoo Paradiis käevõru. Foto: Tanel Veenre

Voodoo Paradiisi käevõrud jätkavad kaubamärgile iseloomulikku julget värvidemängu -  tegu on tõelise popkunsti pillerkaariga, kus tuttavad lihtsad kujundid nagu süda, rist ja nahkhiir on leidnud oma koha elektrilistel lakitud pindadel. Hippo  Couture seevastu mängib metalsete helkidega, mis raamitud väärikalt musta. Kollektsiooni krooniks on tõeliselt graatsilised ümber randme tantsivad TVJ kaubamärgi hingeloomad  - merihobud.

Tanel Veenre Voodoo nahkhiired.
Tanel Veenre Voodoo nahkhiired. Foto: Tanel Veenre

Teise uudisena on Voodoo Paradiisi seeriasse lisandunud ka tolmumarjaste sabadega nahkhiired.

Tanel Veenre käevõrud.
Tanel Veenre käevõrud. Foto: Tanel Veenre
Tagasi üles