Ühinenud moeblogijate kirbuturusari #BLOGGERSMARKET tuleb jälle

Linda Pärn
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
BLOGGERSMARKET.
BLOGGERSMARKET. Foto: Maiken Staak

Septembri alguses leiab juba neljandat korda aset menukas blogijate kirbuturusari #BLOGGERSMARKET. 

4. septembril Tallinnas, Jaapani restoranis OZO toimuval üritusel müüvad põnevaid trendiampse kaheksa Eesti moe-, ilu- ja elustiiliblogijat, kelle garderoobidest on välja pandud lai valik vähekantud rõivaesemeid ning aksessuaare. Neiud lubavad, et müügile tulevate esemete hinnad on ka sel korral rahakotisõbralikud, jäädes peamiselt 2-15 euro vahele.

Üritusel müüvad põnevaid moeleide ühenduse BLOGGERSMARKET alla koondunud tuntud Eesti blogijad: Aljona Eesmaa (http://www.behindthescenesprgirl.net), Anna Elisabeth Kaljuvee (http://www.annaelisabeth.net), Britta Talving (http://www.brittatalving.com), Helene Vetik (http://www.uustuus.ee), Kristjaana Mere (http://www.kristjaana.com), Liina Ütt (http://www.missliina.com), Lucine Ayanian (http://www.lucine-a.com) ning Mari-Liis Suvi (http://www.suvimariliis.ee).

«Eelnevaid üritusi on saatnud suur menu, tänu millele toimub #BLOGGERSMARKETi riidelaat juba neljandat korda,» ütleb Aljona Eesmaa. «Ka seekord suuname uuele ringile laia valiku moenoppeid, mis pärinevad meie endi garderoobidest,» ütleb ta ning lisab, et vähekantud rõivastele uue elu andmine on hea võimalus taaskasutust toetada. Lisaks rõhutab Aljona, et üritus annab külastajatele võimaluse uue hooaja eel garderoobe trendikate moepaladega täiendada ning blogijatele omakorda võimaluse oma lugejatega kohtuda.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles