Vaata galeriid: kes neist pälvib homme õhtul Eesti armsaima paari tiitli?

Dagmar Lamp
, naine.postimees.ee juhataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: PantherMedia / Scanpix

Enam kui sada paari on saatnud oma liigutava ja romantilise pildi tARTuFFi raames toimuva Eesti armsaima paari konkursile. Kes neist on sinu lemmik? Kui aga ise võita tahad, siis on selleks veel aega!

tARTuFF ja Hektor Design Hostel ootavad konkursile fotosid kuni laupäeva keskpäevani, misjärel selgitatakse žürii valitud viie parima pildi vahel võitja rahvahääletuse tulemusel. Juba laekunud piltide kaunist galeriid saad vaadata aga siit!

«Meil on väga hea meel, et konkursile on laekunud sedavõrd palju südamlikke pilte nii noortest, kel terve elujagu aega armastust kogeda, kui ka aastakümneid ühist õnne nautinud paare,» rõõmustab Hektor Design butiikhosteli turundusjuht Ildiko Siimon. «Me oleme tänulikud kõigile, kes on näidanud, et Eestimaa suves on sedavõrd palju armastust – tegelikult vääriksid peaauhinda nad kõik!»

Konkursil osalemiseks tuleb saata foto paarikesest koos pildil olevate inimeste nimedega e-kirja aadressile tartuff@poff.ee hiljemalt 6. augustil kell 12.

tARTuFFi ja Hektori meeskond valib välja viis paari, kelle pildid pannakse tARTuFFi Facebooki-lehel rahvahääletusele. Võidupaar kuulutatakse välja tARTuFFi kodulehel, Facebooki lehel ja Tartu Raekoja platsil 6. augustil kell 22.

Eesti armsaimat paari ootab ees romantikahõnguline majutuspakett, kuhu kuulub üks öö Hektor Design butiikhostelis koos õhtu- ja hommikusöögiga.

Tagasi üles