T, 28.11.2023

Kolm parimate pakkumistega veebipoodi

Naine
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Caro / Scanpix

Veebipoed muutuvad järjest populaarsemaks, mida näitab ka asjaolu, et üha rohkem veebipoode avaneb ka Eesti šoppajatele. Veebipoodides ostlemise kasuks räägib aga lisaks mugavusele ka see, et valik on suurem ning hinnad tihti paremad, kirjutab 1182 blogi.

Ilmselt on enamik praeguseks külastanud Kaubamaja, H&Mi või Zara veebipoodi, mis kõik hiljaaegu avati. Nende kõrval on aga veel terve rida teisigi veebipoode, mis väärivad külastamist täpselt sama palju ning kus allahindlusnurk on kohati lausa aastaringne.

The Outnet

Www.outnet.com

See on koht neile, kes himustavad disainerrõivaid ja –aksessuaare, kuid tavahindadega neid osta ei jõua. Outneti puhul on põhimõtteliselt tegemist disainerrõivaste outletpoega, kus müügil möödunud hooaegade kollektsioonidet pärit asjad. Seejuures väärib märkimist, et valik on väga trendikas ning pole sugugi aru saada, et kannad midagi eelmisest hooajast (kui see kellelegi üleüldse korda läheb). Kõige parem on aga veebipoe juures see, et disainerrõivaid, -kotte, -kingi ja –ehteid on võimalik soetada originaalhinnast lausa 80 ja rohkem protsenti soodsamalt. 

Uterqüe

Www.uterque.com

Ilmselt pole enamik sellest brändist midagi kuulnud. Tegemist on Zaraga ühte gruppi kuuluva moebrändiga, mis on laias maailmas väga populaarne. Tõsi, hinnad on soolasemad kui Zaras, kuid toodete kvaliteet selle võrra parem. Rõivaste ja aksessuaaride disain on niivõrd äge, et paljud arvavad, et tegemist ongi mõne hirmkalli disainerbrändiga. 

Warehouse

Www.warehouse-london.com

Vähetuntud kiiremoekett, mida on Eestile kõige lähemal võimalik soetada Stockholmist. Kui muidu kipuvad kiirmoekettide valik olema selline, mis sobib rohkem noorematele inimestele, siis Warehouse’i rõivaid ja aksessuaare võivad kanda absoluutselt kõik – vanusest hoolimata. Samuti on riided veidi rohkem ajatuma disainiga. Kindlasti tasub sinna vaadata neil, kel on vaja korralikke kontoririideid, kuid kodumaine valik on liiga igav.

1182 pakub välja lisaks veel kaks ägedat veebipoodi. Vaata neid ja näiteid poodide lahedatest kaupadest!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles