Toidumängud! Klassikana soovitati magusate asjade limpsimist teineteise nahalt või siis keeta üks korralik tomatikaste, see rindadele määrida ja lasta mehel see ära limpsida. Magusast ei hooli me kumbki, pealegi šokolaad näeks laialimäärituna rõve välja, pähklivõi kleepuks, vahukoor ajaks südame läikima ning punane vedelik kehal assotseeruks kõige muu kui erutusega.
Hoopis eksootilisema leidsime olevat järgmise soovituse: aseta mehe peenise ümber pontšik ja siis söö seda meelalt. Intiimne hommikusöök voodis! Peaks tekitama meespooles rõõmsat elevust, et muudkui näksid ja näksid nagu väike orav, aga siiski hambaid ei kuritarvita. Me selleni ausalt öeldes ei jõudnud. Olin küll õhinaga nõus proovima, hoolimata oma gluteenitalumatusest – sest ma ei ole tšintšilja, kes vale toitu saades ära sureb – aga see katse piirdus lõõpimisega pontšikute valimise osas. Et kas sobilikum oleks vanakooli pisike napi tuhksuhkrukattega rõngik või tänapäevane suur, glasuuritud ja nonparellipudiga kaunistatud ülikleepuv küpsetis. Kaupluste saiakestelõhnad on ka meie jaoks nüüd muigama ajavaks signatuuriks.
Kui poos peaks muutuma rutiinseks, soovitati sosistada mehele räpakusi kõrva. Ei jõudnud rutiinseks minna, aga tahtsin seda kindlasti järele proovida. Liibusin vastu kallimat, heitsin juuksed graatsiliselt üle pea ja hakkasin järjest meelahäälselt roppe sõnu laduma. Kuna ma muidu eriti ei ropenda, tundus emakeelne sessioon veidi liiga lühikesena ja võtsin appi oma vene keele sõnavara. Maagilist erutust see ei lisanud, küll aga patsutas mees mind tunnustavalt pepule, sõnadega: «Kallike, sa ropendad tõesti nagu tiirane voorimees.»
Ükski neist suurepärastest nõuannetest ei viinud meid nii kaugele, et voodi oleks unustamatus kirehoos teise magamistoa seina nihkunud. Aga enamik sessioone läksid pulsikellas kirja peaaegu möödaminnes tehtud trennina, naeruteraapia oli nii fantastiliselt vägev. Peaaegu et soovitakski seltskonnamängudena kahele, neid «nippe» on ikka kümneid ja kümneid, üks veidram kui teine.