L, 10.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Liisi Eesmaa aitab koolilõpetajatel riideid valida

Naine
Facebook Twitter
Comments
Liisi Eesmaa.
Liisi Eesmaa. Foto: Maiken Staak

Veel selle nädala jooksul on kõigil 9. ja 12. klassi õpilastel võimalus osaleda koolilõpetajate konkursil, mille käigus kutsutakse lõpuklasse tegema mälestuseks ühispilte. Parima foto teinud klassi iga õpilane saab auhinnaks 200 euro väärtuses lõpuaktuse riideid Rocca al Mare kaubanduskeskusest, kus riideid aitab valida stilist Liisi Eesmaa, ning Lux Expressi piletid koolilõpureisile.

Liisi Eesmaa kinnitusel pälvis eelmisel aastal esmakordselt korraldatud ettevõtmine rohkelt positiivset vastukaja. Üle 80 klassi kõikjal Eestis esitas konkursile toredaid pilte, mida ka aastakümnete pärast vahva vaadata.

«Möödunud aasta konkursil võitis žürii südame foto, kus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 12R klassi noored demonstreerisid leidliku jäädvustusega iga õpilase huvisid, harrastusi, kooliaegseid saavutusi ning seeläbi ka klassi ühtekuuluvust. Kutsume ka tänavusi koolilõpetajaid üles tegema pilte, mis peegeldavad seda, millised õpilased selle klassi tegelikult moodustavad ning mis neid seob,» ütles Liisi Eesmaa.

Eelmise aasta võidupilt
Eelmise aasta võidupilt Foto: Erakogu

Kõigi Rocca al Mare Facebook-lehe kampaaniarakenduse kaudu laekunud fotode seast valib žürii välja parima pildi, millel olevad noored saavad igaüks 200-eurose Rocca al Mare keskuse kinkekaardi koolilõpuriiete ostmiseks ja stilist Liisi Eesmaa nõu rõivaste valimisel. Lux Express kingib parima foto teinud klassile ja klassijuhatajale aga bussipiletid lõpureisiks mistahes Lux Expressi sihtkohta Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Poolas, Tšehhis või Saksamaal.

Konkursi võitja otsustab žürii, kuhu kuuluvad stilist Liisi Eesmaa ja tippfotograaf Kalle Veesaar. Võiduklass kuulutatakse välja 16. mail ning auhinna üleandmine ning lõpuaktuse rõivaste valimine toimub 21. mail Rocca al Mare kaubanduskeskuses. Võiduklassiga korraldatakse auhinna üleandmisel ka fotosessioon, mille põhjal valmib Rocca al Mare kaubanduskeskuse koolilõpukampaania kataloog lõpuaktuse riietuse soovitustega. 

Oma lemmikpildi valivad ka Facebooki kasutajad ning enim hääli saanud pildil olevad noored saavad samuti auhinnaks edasi-tagasi piletid mistahes Lux Expressi pakutavasse sihtkohta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles