8. Nende tubade koristamine. Muidugi ma aitan, kui abi palutakse, aga ma pole oma laste teenija.
9. Nende koolisõidutamine. On üks lahe asi, mis korjab kõik naabruskonna lapsed peale ja viib kooli. Selle asja nimi on buss.
10. Neile disainerrõivaste ostmine. Mul ei ole disainerrõivaid, lisaks pean ma maksma arveid.
11. Nende asemel võitluste pidamine. Sul on õpetaja või sõbraga konflikt? Proovi see ise lahendada. Ma toetan sind, aga sa pead ise õppima konfliktidega toime tulema.
12. Unustatud asjade kooli järele tassimine. Muidugi aitan ma rõõmuga, kui ma saan, aga kui pidevalt unustatakse, ei kavatse ma seda harjumust toita.
13. Nendega tööintervjuudele kaasaminemine. Jah, tänapäeval käivad keskkooliõpilaste vanemad tööintervjuudel kaasas. Mul on selle kohta ainult üht öelda: kurat, ei!
14. Enda sularahaautomaadiga samastamine. Muidugi annan ma aeg-ajalt taskuraha, et minna kinno või veeta sõpradega õhtu, aga ma pole Ema Pank. Kui rahast jääb puudu, mine tööle.
15. Neile 16. sünnipäevaks auto kinkimine. Kui nad on raha kõrvale pannud, võin ma kaasa lüüa, et kasutatud odav auto muretseda, kui nad saavad juhiloa, aga tutika auto ostmine lihtsalt niisama? Oo ei!
16. Koolipäeva õhtutel sõprade pool ööbimine. Kuigi ma vihkasin oma vanemaid, kui nad ei lubanud mul sõprade juures nädala sees ööbida, näen ma nüüd asja teisest küljest. Tööpäevade õhtud on puhkamiseks ja taastumiseks.
17. Keskkooli kevadpuhkusele üksinda veetmine. Paljud vanemad lubavad oma lapsed nädalaks pidutsema (spring break), aga alaealised lapsed ei lähe minu peres üksinda puhkusele.
18. Poiss- või tüdruksõprade ööseks jäämine. Ma ei ole eile sündinud ja ma ei kavatse niipea vanaemaks saada.
19. Oma kodus alkoholitarbimisega pidude korraldamine. Minu töö lapsevanemana on õpetada neid vastutustundlikult ja tervislikult käituma, mitte ägedalt jooma.
20. Terve öö väljas olemine. See lihtsalt ei ole laste jaoks.