R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Menukas Tartu KapiPidu saab aastaseks

Naine
Facebook
Comments
Foto: KapiPidu

Märtsis tähistab esimest aastapäeva Tartu kuumim pop-up kapihtühjendustäika KapiPidu. Diil on endine – ühegi asja hind ei ületa 5 eurot. Iga külastaja võib selles ise veenduda juba 9. märtsil Aparaaditehases asuvas StuudioRuumis.

Neljendat korda toimuv KapiPidu on esialgsega võrreldes tublisti kasvanud. «Esimene üritus toimus napil 16-ruutmeetrisel pinnal,» rääkisid korraldajad Terje Tuisk ja Kaari Reimand, kes plaanisid kuue sõbrannaga väikese ürituse, mille jooksul osta või vahetada kapis seisma jäänud rõivaid. «Muuseas panime ürituse info ka Facebooki - endalegi ootamatult tuli toona aga kohale nii palju huvilisi, et esimese veerand tunniga lookles ukse tagant tänavale ligi 50-meetrine järjekord!»

Kuuest müüjast on tänaseks saanud ligi 30 ja kokkulepitult on KapiPeol jätkuvalt kõikide asjade hinnad maksimaalselt 5 eurot. Kõlab esialgu uskumatult, kuid seda võivad kinnitada kõik, kes senini KapiPidu külastanud, et nende hindade juures on pea võimatu tühjade kätega ürituselt lahkuda, kuna rõiva- ja aksessuaarivalik on mitmekülgne ning rohkelt põnevaid leide pakkuv.  

KapiPidu StuudioRuumis. Foto: Rasmus Põld
KapiPidu StuudioRuumis. Foto: Rasmus Põld Foto: Rasmus Põld

KapiPidu toimub Aparaaditehases asuvas StuudioRuumis, mis igapäevaselt pakub elamusterohkeid elustiiliteenuseid. Võõrustajate sõnul on aga KapiPidugi üks suur elamus, kuna üritusel viibides tekib tunne justkui oleksid sisse astunud ühte hiiglaslikku riidekappi, kus ruumiga jätkuvalt ei priisata, kuid avastamisrõõmu jätkub igale ruutmeetrile.

«Kapiuksed» avatakse kell 15.00. Lähema info peo kohta leiab ürituse Facebooki lehelt, kus huvilisi on kogunenud juba 1000 kanti.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles