6. Ole oma soovides selge. Kui sa soovid oma suhtes midagi muuta, siis ole seda soovi väljendades kristalselt täpne ja selge. Kui sa hakkad partnerile tegema etteheiteid, aga pole asja veel oma peas läbi mõelnud, tekitab see teises ainult segadust. Kui sellest on abi, siis pane oma mõtted kirja.
7. Kui sul tuleb mõte, siis tegutse. Kui sa otsustad, et tahad teha rohkem trenni, süüa tervislikumalt või olla nädalavahetuseti produktiivsem, siis tegutse, need asjad ei juhtu niisama iseenesest. Kui te mõlemad otsustate midagi oma ellu lisada (või millestki loobuda), siis võtke kohe selle osas midagi ette. Muidu muutused ei toimugi.
8. Ära aruta oma suhet detailselt teiste inimestega. Kui sul on suhtes asjad halvasti, siis teistega asjade arutamine võib kõike negatiivselt mõjutada, lisaks hakkavad nii levima kuulujutud. Hoia mõõnad ja tõusud enda teada, suhtes on vaid kaks inimest.
9. Hoidke kokku. Kui su partneril on seisukoht, millega sa absoluutselt nõus ei ole, siis teiste inimeste ees selle üle vaielda pole mõtet, eriti laste ees. See on teie kahe vaheline asi ning on täiesti normaalne, kui te igas asjas üksmeelt ei leia.
10. Õpi käituma diplomaatiliselt. Kui sa võtad partneriga üles tundliku teema, siis ole diplomaatiline ning ära tee teisele mõttetult haiget. On oluline tõde välja öelda, kuid teinekord vajab tõde natuke suhkruvaapa – eriti, kui tegemist on eriti tundliku teemaga. Asjale ettevaatlikult lähenemine võib ära hoida nii mõnegi mõttetu tüli.