Pärast kangasmaski kasutamist tuleks nahale teha veel erihooldust tooniku, ampulli või essentsiga, et tulemus oleks veelgi parem. Kuna peale maski tegemist on poorid avatud, imenduvad niisutavad tooted ideaalselt. Pärast toonikut lisatakse seerumit ja näokreemi nagu hommikulgi, et tagada naha korralik niisutus.
Paljudel kosmeetika firmadel on loodud veel eraldi sari finale, mis on kerge tekstuuriga emulsioonisarnane kreem, mida tohiks kasutada ainult õhtul ja mis võimendab kõigi toodete mõjuaineid, andes ideaalse tulemuse nahale.
Mida teeb Korea naine teisiti: ta mitte kunagi ei hõõru kreeme ja seerumeid nahale, vaid tupsutab. Nahaalune vereringe aktiveerub ja toimeained imenduvad paremini naha kihtidesse.
Palju kasutatakse Koreas ühekordseid pehmendavaid maske jalgadele, kätele, näpuotstele, kaelale, silmaalustele. Väga populaarsed on jalgade koorimissokid, mida kasutatakse paar korda aastas. Koreas on veel väga populaarsed titaanjuurest puhastuskäsnad, kuhu on lisatud bambussütt. Käsn puhastab õrnalt, kuid samas ka efektiivselt surnud naharakud ja mustuse, stimuleerib vereringet ning taastab naha õige pH-taseme.
Koreas on väga populaarsed koorimiskindad (body scrubber), mida saab kasutada kogu kehal. Koorimiskinnaste abil saab nahalt eemaldada surnud naharakud, aktiveerida nahaalust vereringet ja muuta nahk siidiselt pehmeks. Seda protseduuri tohiks teha nädalas 1-2 korda, kindlasti mitte rohkem.
Palju on küsitud, et kas Korea naiste nahk on tõesti nii ideaalne, nagu seda meedias loeme ja näeme. Olen päris mitmeid kordi Koreas viibinud, põhjaliku koolituse saanud ja saan öelda, et meile teada-tuntud nahaprobleemid kimbutavad neidki. Kuid erinevus on selles, et nad tegelevad väga palju endaga. Tegeletakse probleemide ennetamisega ja kui on saadud lahenduse, siis nähakse vaeva, et hea tulemus püsiks. Viibitakse palju värskes õhus, käiakse mägedes matkamas. Nad ei võta päikest, sest see tekitab naha enneaegse vananemise. Süüakse tervislikult ja juuakse palju vett ning teed. Igas Korea kohvikus on olemas koht, kust saab võtta tasuta vett. Restoranides on kogu aeg veekann laual. Veepudel on kindlalt iga Korea naise käekotis.