N, 28.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kristel Aaslaid: jagan selfide abil oma emotsioone

Dagmar Lamp
, naine.postimees.ee toimetaja
Facebook
Comments
Kristel Aaslaid tutvub uue Samsungi nutitelefoniga.
Kristel Aaslaid tutvub uue Samsungi nutitelefoniga. Foto: Samsung / Hamburg & Partnerid

«Kui soovin jagada oma meeleolusid oma austajatega, siis esimese asjana teen kohe Instagrami tarbeks selfi,» ütleb Eesti üks aktiivsemaid Instagrami kasutajaid Kristel Aaslaid, kes uudistas kolmapäeval uut stiilset Samsung Galaxy nutitelefoni. Poodidesse jõuavad täiustatud telefonid juba täna.

Kolmapäeval tutvustati Eestis Galaxy A uusima seeria nutitelefone – võimalusterohket A5 ja trendikat A3. Täna Eestis müügile tuleva Galaxy A (2016) seeriaga kandub edasi Samsung Galaxy disainipärand, milles kombineeritakse omavahel stiilselt metall ja klaas. Suurimad eelised on täiustatud kaamera heledamate ja selgemate fotode, selfide ja videote jaoks, kiirlaadimine ja muud tänapäeva põlvkonna jaoks väga olulised omadused. 

Ühtedena esimeste seas anti võimalus neid telefone lähemalt uurida ja katsuda kolmapäeval Eesti tehnoloogiaekspertidele ja Samsungi Facebooki sõpradele. Uute Galaxy A seeria telefonide selfi-võimekust testis näitleja ja laulja, Eesti Laulu konkursi poolfinalist Kristel Aaslaid.

«Nii minul kui ka eeldatavasti enamikel noortel inimestel on nutitelefon üks ainukestest seadmetest tänapäeval, mistõttu peab see olema varustatud kõige olulisemate elustiili väljendavate omadustega,» ütleb Aaslaid. «Ilmselgelt on kõrgekvaliteetne kaamera muutumas üha tähtsamaks funktsiooniks, sest järjest levinum on fotode ja videote kasutamine kirjaliku ja suulise suhtluse asemel.»

«Uus Galaxy A (2016) seeria, mis pakub tippdisaini suundumusi, on loodud noorema põlvkonna ehk nn milleeniumilaste jaoks – inimestele, kes ei suuda ette kujutada oma elu ilma vahetu eneseväljendamiseta sotsiaalvõrgustikes või nutitelefonis suhtlemiseta,» selgitab Samsung Electronics Baltics Eesti juht Toomas Tiits. «Galaxy A5 ja Galaxy A3 nutitelefonid täiustatud kaamerad annavad nii heledamad kui ka puhtamad fotod, videod või selfid, mis on tänapäeva noorema generatsiooni seas eriti armastatud. Galaxy A5 kaameral on lisaks optiline pildistabilisaator (OIS), et vältida pildi hägustumist, ja F1.9 objektiiv nii eesmisel kui ka tagumisel kaameral, mis võimaldab teha optimaalseid pilte hämaras.»

2016. aasta Galaxy A5 ja Galaxy A3 kaameraid on täiustatud ka mitmel muul moel. Näiteks Samsungi Quick Launch rakendusega avab kahekordne vajutus kodunupule kaamera vähem kui sekundiga. Rakendused Wide Selfie, Palm Selfie ja Beautifying Effects aitavad teha parimat selfit.

Galaxy A5 ja Galaxy A3 on loodud ka sotsiaalvõrgustike mugavamaks sirvimiseks. Galaxy A5 on varustatud kiirlaadimisfunktsiooniga, võimaldades telefonikasutajal alati ühendatud olla. Samal ajal annab metalli ja klaasi kombinatsioon telefonile ilusa harmoonilise välimuse.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles