Tiina Lokk: olen ülimalt tuline tüdruk

Marina Lohk
, vanemtoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tiina Lokk.
Tiina Lokk. Foto: SCANPIX

Pimedate Ööde filmifestivali korraldaja Tiina Lokk (55) tunnistas ajakirjale Naised antud intervjuus, et kui veel seitse aastat tagasi oleks ta probleemide nõiaringis närvi läinud ja telefoni mõnegi kõne peale tõenäoliselt läbi aknaklaaside õue lennutanud, siis nüüd on ta harjunud probleeme reastama, õiges järjekorras lahendama ja asjadel kulgeda laskma.
 

«Olen ülimalt tuline tüdruk - mu esivanemate seas on muide ka mustlased -, aga elu õpetab seda tuld arukalt kanaliseerima. Tänu mõõdukale põlemisele küpseb inimene kauamängivaks,» rääkis Tiina.

Rääkides oma teekonnast kinondusse märkis naine, et on märke tunnetades ja järgides väga vaguralt oma vakku kulgenud - teatud võimalused ja kiusatused korduvad tema sõnul spiraalselt. «Jälgid ja kuulad sisehäält ja liigud endale määratud teel rahulikult süttivate tulukeste, mitte ahhaa-plahvatuste saatel. Kordumistest saab su elu muster,» märkis ta.

Tagasi üles