E, 20.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Turbokiirusel töölt peole: kuidas end hetkega argisest pidulikuks võluda?

Kristina Herodes
, moetoimetaja
Turbokiirusel töölt peole: kuidas end hetkega argisest pidulikuks võluda?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
LÄHEB uus kollektsioon, AW 2015/2016
DISAIN JULIA LÄHEB
MODELLID BRITT KÕRSMAA (AL MODEL MANAGEMENT) JA LIISI KRUUSA (E.M.A)
MEIK MARINA LILLEMÄGI-BONDARENKO, JUUKSED KRISTINA AARMA
KESKKOND EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
LÄHEB uus kollektsioon, AW 2015/2016 DISAIN JULIA LÄHEB MODELLID BRITT KÕRSMAA (AL MODEL MANAGEMENT) JA LIISI KRUUSA (E.M.A) MEIK MARINA LILLEMÄGI-BONDARENKO, JUUKSED KRISTINA AARMA KESKKOND EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU Foto: MARIA MYLNIKOVA

Pidu ei hüüa tulles. Aastalõpus on üritused kuhjas koos ja päris tihti tuleb otse kontorilaua tagant glamuursele vastuvõtule kapata. Kuidas end hetkega argisest pidulikuks võluda? Tundub paras kübaratrikk. Aga pole hullu – Elustiil aitab.

Iga päev on pidupäev! Tunnistan, et mind on aastalõpu närvesöövalt tempokal ajal aidanud just selline suhtumine. Ühelgi hommikul ei lohverda niisama suvalistes ürpides kodust välja, vaid valin kena korrektse kleidi või komplekti. Tänapäeva maailmas ei ole enam nii suurt kuristikku töö- ja peorõivaste vahel. On väga arvestatav rõivagrupp – šikk päevamood, mis tegelikult kohaneb ideaalselt ka peale-tööd-üritustega. Päris galaõhtu või ball nõuab aga kindlasti ümberriietumist.

Märksõnad
Tagasi üles