1. Kasuta kondoomi! See jutt, mida noored kutid (ja vahel ka vanemad) kipuvad ajama, et kondoomid on ebamugavad ja neile kondoomiga ei meeldi, on jama. Sa võid täiesti rahulikult vastu öelda, et siis jääb ära – usu mind, sul pole vaja muretseda, et seks maailmast otsa saab.
2. Hoolitse enda eest. Eelnevaga seoses on oluline ka meenutada, et kanna oma tervise eest hoolt: käi korrapäraselt günekoloogi vastuvõtul, tee sporti, joo vett, toitu tervislikult ning ära katseta igasuguseid imedieete või -pille. Leida endale sobiv rasestumisvastane vahend (usu, see on kusagil olemas, näiteks erinevaid hormoonpille juba on kümneid ja kümneid) ja kasuta seda truult. Ning pea meeles, et abort pole rasestumisvastane vahend.
3. Olgu sul pigem vähem, kuid see-eest kvaliteetseid rinnahoidjaid. Esialgu võib tunduda, et investeeringud kvaliteetsesse pesusse on tarbetud (eriti, kui ülikooliõpingute kõrvalt niigi raha vähe), siis tegelikult tasub pesusahtlisse koguda tuntud headuses bränditooteid. Need peavad kauem vastu kui odavad supermarketikomplektid ning kõige olulisem: hästiistuv pesu muudab sind kaunimaks ja enesekindlamaks.
4. Panusta kirgedesse. Ei ole ühtki inimest, kes oleks õnnelik, tehes tööna midagi, mis muserdab ta hinge ja seda vaid selleks, et palgapäeval arved tasutud saaksid. Kui sa arvad, et küllap on aega armastatud hobiga tegeleda ka kümne aasta pärast, kui majanduslikult jalad all, siis eksid. Leia võimalus kired juba praegu oma ellu lülitada, isegi kui see alguses tundub keeruline. Lisaks on 20aastasena väiksema eelarvega (kuid oma töösse kirglikult suhtudes) palju lihtsam ära elada kui proovida sama kümme aastat hiljem, mil tuleb mässata ehk juba lisandunud logistika ja lastega. Eesmärgiks võiks olla leida eriala, mis paneb su silma särama iga päev ning toob ka leiva lauale.