Tõeliselt õnnelikud paarid oskavad väikestest asjadest rõõmu tunda ja nad on kahekesi koos õnnelikud.
Asjad, mida õnnelikud paarid mitte kunagi ei tee
Kas oled täisväärtuslikus suhtes? Female First toob välja asjad, mida õnnelikud paarid mitte kunagi ei tee.
Sõprade ärakasutamine
Täisväärtuslikus suhtes olevad inimesed ei pea kunagi vajalikuks sõpru enda muredega koormata. Sõprussuhted peavad alati olema kahepoolsed ja nendesse panustama peavad mõlemad võrdväärselt.
Kiirustamine
Mõnikord on paarid teinud ühiseid plaane ja ajapuuduse tõttu pidanud nende teostamiseks kiirustama. Vahel aga tulevad muud asjad ette ja mõnikord tekib tahtmine lihtsalt laiselda. Õnnelikud paarid elavad hetkes ja teevad asju omas tempos.
Mõnuainete kuritarvitamine
Igal reede õhtul pidutsemine võib olla küll lõbus, aga see mõjub tervisele ja suhtele halvasti. Õnnelikud paarid ei vaja alkoholi ja klubisid, et vabal ajal tegevust leida.
Sotsiaalmeedia liigne kasutamine
Õnnelikud paarid ei ole koos olles ninapidi nutitelefonides. Nad elavad hetkes ja naudivad teineteise seltskonda. Lisaks ei kuulu nutiseadmed õhtusöögi juurde või voodisse.
Tunnete varjamine
Tunnete allasurumine ja varjamine ei ole mitte ühelegi inimesele hea, liiati lõhestab see suhet. Õnnelikud paarid julgevad teineteisele oma tunnetest rääkida igas olukorras. Nad oskavad leida erimeelsuste korral kuldse kesktee.
Liigne toasistumine
Paarid, kes veedavad palju aega värskes õhus, on suure tõenäosusega ka õnnelikumad. Toasistumine võib muutuda halvaks harjumuseks, mis on rutiinne ja igav.
Üleolev suhtumine
Ebatervislikus suhtes olevad inimesed hindavad materiaalseid asju kõige rohkem ja arvavad, et neil on kõigele õigus. Nad ei saa aru, et kõik siin elus tuleb välja teenida ja kõike olemasolevat tuleb väärtustada.
Liiga suurte ootuste seadmine
Ebarealistlikult mõtlevad paarid lõpetavad enamasti suurte pettumustega. Seadke omale jõukohaseid eesmärke ja töötage koos nende nimel.
Käivad tööl, mida nad vihkavad
Õnnelikus suhtes olevad inimesed ei tee sellist tööd, mis neile vastumeelne on. Nad on leidnud harmoonia ja sellised tööd, mis nende igapäevaelu ei häiri.
Pidev hädaldamine
Kui midagi valesti läheb, siis on aeg-ajalt ikka lubatud vinguda. Aga kui see muutub igapäevaelu lahutamatuks osaks, mõjub see suhtele laastavalt.
Partneri enesekindluse vähendamine
Heas suhtes olevad inimesed toetavad alati oma partnerit igas olukorras. Nad motiveerivad meid ja julgustavad tegutsema isegi siis, kui kõik ei lähe esialgu plaanipäraselt.
Vimma pidamine
Õnnelikud paarid ei pea teineteise ega ka kellegi teise peale vimma. Nad teavad, et sellel pole lihtsalt mõtet − tuleb õppida inimestele andestama ja eluga edasi liikuma. Eksimine on inimlik ja kõik teevad vahel vigu.
Tuleviku pärast muretsemine
Muretsemine on ebavajalik ja tuleb elada hetkes. Õnnelikud paarid naudivad olevikku ning suunavad kogu oma energia tänasesse päeva.
Elu liiga tõsiselt võtmine
Täiskasvanud inimesed võivad endiselt naerda, lollitada ja lõbutseda. Elu on liiga lühike, et seda liiga tõsiselt võtta.