Galerii: Colonna Kinnisvara esitles Milanos kõrgtasemel Eesti moedisaini

Naine
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Möödunud neljapäeval, 18. juuni õhtupoolikul võõrustas Colonna Kinnisvara Milaano EXPO-l Eesti äriellu panustanud välisinvestoreid. Meeleoluka õhtu raames esitlesid Embassy of Fashion moesaadikud spetsiaalselt Colonna Kinnisvarale loodud erikollektsiooni. Tunnustatud disainerite käsitööna valminud rõivaid kandsid Milanos töötavad Eesti modellid. 

Eesti moe suursponsori Colonna Kinnisvara erikollektsiooni raames jõudis EXPO punasele vaibale värskeim kollektsioon Embassy of Fashion disaineritelt Aldo Järvsoolt, Riina Põldroosilt ja Ketlin Bachmannilt. Maailmanäitusel esitletud kollektsioon teeb kummarduse suviselt lendlevatele kleitidele ja värskusest pakatavale värvigammale. Materjalidest voogab nii lummav siid, kui ka küütlev litter.

EXPO on üks olulisemaid maailmasündmusi, mida külastab kakssada miljonit inimest ning mida meedia ja interneti kaudu jälgivad sajad miljonid inimesed. Milanos selle aasta 1. maist kuni 31.oktoobrini toimuv maailmanäitus on Eesti jaoks olümpiamängude kõrval teine oluline maailmasündmus. Kui eeldada, et Eesti paviljoni tuleb vaatama 10 protsenti EXPO külastajatest, siis teeb see kokku kaks miljonit inimest.

Tagasi üles