T, 3.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Rituaal suviseks pööripäevaks

Naine
Facebook
Comments
Foto: SCANPIX

Pühapäeval, 21. juunil on suvine pööripäev. Siseneme päikesevalguse kõrgaega, mis kestab kuni jaanipäevani 24. juunil. Kui sa nüüd targalt talitad, siis saad tulemaagia enda kasuks tööle panna ning kasvatada elujõudu ja parandada tervist, teravdada intuitsiooni, avada loomingu väravad ja tuua ellu armastuse soojust. Loe allpool Salasõna pööripäeva rituaalist ja tee see kaasa.

Kirjuta pööripäeval oma soov paberile ja keera paber rulli. Rulli ümber keeruta 7 keerdu kollast lõnga, iga keeru juures pöördu Päikese poole ja korda oma soovi. Hea, kui saadad soovid teele loitsu kujul näiteks nii: «Päike, päike, elu algus, saada mulle vaimuvalgus!» 

Kanna paberit kaasas, jaanilaupäeval tantsi sellega ümber tule vähemalt 7 ringi ja õhtu lõpuks viska lõkkesse. Kui tahad kasvatada rikkust, pane pööripäeval taskusse 3 münti. Kõlista neid taskupõhjas aeg-ajalt ja kujutle, et soovitud rikkus on sul juba olemas. Jaanilaupäeval viska mündid lõkkesse ja ütle tulele: «Tuli, tuli, tuli hea, minu rikkus kasvab pea!» 

Armastuse ja kire kasvatamiseks korja pööripäeval 7 sorti taimi ja tee neist kimbuke, mille ümber paned kollase paela. Eriti suure armuväega on kollased lilled. Jaanilaupäeval võta kimp lõkke äärde kaasa ja täpselt keskööl viska see tulle, lausudes: «Tuli, tuli, elu kuld, anna mulle armutuld.» Päikest!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles