Millised tähemärgid valitsevad maailma?

Naine
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: SCANPIX

On teada, et teatud tähemärgid on enesekindlamad ja domineerivamad kui teised. Hiljutine uurimus selgitas välja, et ühe sodiaagimärgi all on sündinud kõige rohkem liidreid.

Tuleb välja, et 12 protsenti maailma riigijuhtidest on tähtkujult Skorpionid, vahendab YourTango. See tähendab, et 195st riigist on 22-s neist võimul  just selle tähemärgi all sündinud inimene, mis muudab ka Skorpioni kõige levinumaks sodiaagimärgiks riigijuhtide seas. Skorpionid  on tavaliselt väga sihikindlad, ambitsioonikad ja karismaatilised inimesed, seega ei ole see fakt väga üllatav. Kuid statistikat ja järeldusi saab teha ka teiste tähemärkide kohta. Riigijuhtide järjestus tähemärkide põhjal näeb välja selline:

1. Skorpion – Riigijuht 22es riigis.

Üheks võimekaks Skorpioniks on näiteks Hillary Clinton. Tüüpiline Skorpion on sihikindel ja jõuline, aga võib olla ka salapärane ja kangekaelne.

2. Lõvi – Riigijuht 18nes riigis.

Lõvi tähemärgis on sündinud ka USA president Barack Obama. Tüüpiline lõvi on entusiastlik ja sooja südamega, aga võib olla vahel liiga toretsev ja suhtuda teistesse üleolevalt.

3. Ambur – Riigijuht 18nes riigis.

Võimekate Amburite seas on olnud näiteks Winston Churchill. Tüüpiline Ambur armastab vabadust ja on filosoofiline. Vahel võivad nad aga olla pimedalt optimistlikud ja rahutud.

4. Kaksikud – Riigijuht 17nes riigis.

Üks võimas Kaksikute tähemärgis sündinud riigitegelane on näiteks Donald Trump. Tüüpiline Kaksik on väga mitmekülgne ja suhtlusaldis, kuid on vahel ebajärjepidev ja pealiskaudne.

5. Vähk – Riigijuht 16nes riigis.

Tuntud riigitegelastest on Vähi tähemärgi all sündinud George W. Bush. Tüüpiline Vähk on hea intuitsiooni ja kujutlusvõimega, aga võib muutuda liiga emotsionaalseks ja klammerduvaks.

6. Jäär – Riigijuht 15nes riigis.

Üheks võimsaks Jääraks on olnud eelmine Põhja-Korea president Kim Il-sung. Tüüpilised Jäärad on head juhid ja entusiastlikud, aga nad võivad vahel olla ka isekad ja mõtlematu käitumisega.

7. Kalad – Riigijuht 15nes riigis.

Tuntud Kalade tähemärgi all sündinud liider oli näiteks Suurbritannia kuninganna Victoria. Tüüpilised Kalad näivad teistele inimestele idealistliku ja laisana, aga sisimas on nad õrnad ja tundelised.

8. Veevalaja – Riigijuht 14nes riigis.

Abraham Lincoln oli sündinud Veevalaja tähemärgis. Tüüpiline Veevalaja on uuenduslik ja intelligentne, kuid samas võib olla ka etteaimamatu ja vastuolulise käitumisega.

9. Kaljukits – Riigijuht 14nes riigis.

Võimekate Kaljukitsede seas on olnud näiteks Martin Luther King. Tüüpiline Kaljukits võib tunduda esmamuljel ahne inimesena, kuid tegelikult on nad lihtsalt distsiplineeritud ja suurte ambitsioonidega.

10. Sõnn – Riigijuht 13nes riigis.

Võimekad Sõnnid on olnud näiteks Adolf Hitler ja Saddam Hussein. Tüüpiline Sõnn on sihikindel ja pühendunud, aga samas ka armukade ja omandihimuline.

11. Kaalud – Riigijuht 13nes riigis.

Üheks võimekaks Kaalude tähemärgi all sündinud inimeseks on näiteks Gandhi. Tüüpilised Kaalud on idealistlikud ja rahumeelsed, kuid samas osad võivad neid pidada veidi kergeusklikeks.

12. Neitsi – Riigijuht 12nes riigis.

Võimekate Neitside seas on olnud näiteks Bashar al-Assad. Tüüpiline Neitsi on praktiline ja püüdlik, kuid halbadel päevadel võivad muutuda pabistavateks ja liiga kriitilisteks.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles