Otsid väljakutset? Change Lingerie kuulutab välja pesumodellikonkursi

Naine
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Change Lingerie

Taani pesukaubamärk Change Lingerie avab tänavu sügisel 200. kaupluse. Tähistamaks juubelikaupluse avamist kuulutab Change Lingerie välja rahvusvahelise pesumodellikonkursi, kuhu on kandideerima oodatud kõik naised, olenemata rahvusest, vanusest või kehasuurusest.

Aastaid on Change Lingerie eesmärk olnud pakkuda kvaliteetset pesu kõikidele naistele, olgu nende korvi suuruseks A või K, olgu nad saledad või kurvikamad, eelistagu nad pitsilist või korrigeerivat pesu. Nii otsustaski pesubränd korraldada modelli leidmiseks konkursi, kuhu on oodatud kandideerima absoluutselt kõik naisterahvad – sest just kõikidele naistele soovib Change Lingerie oma toote- ja suurusevalikuga sobivat pesu pakkuda. 

Rahvusvahelisel pesumodellikonkursil osalemiseks tuleb saata endast täispikkuses pilt kas pesus või ujumisriietes, juurde märkida oma mõõdud ning rinnahoidjakorvi suurus. Samuti peab kandidaat saatma pildimaterjaliga ühes omaenda Change Lingerie loo sellest, kuidas kandidaat Change Lingerie’ni jõudnud on, kuidas Change Lingerie austajaks jäänud ning millised on kandidaadi kogemused pesubrändiga. 

Foto: Change Lingerie

Konkursile on oodatud osalema naised Taanist, Rootsist, Norrast, Soomest, Saksamaalt, Poolast, Suurbritanniast, Kanadast, Hispaaniast, Lätist – ja loomulikult Eestist. Igast riigist valitakse konkursi põhjal välja üks modellikandidaat, kellele saab osaks au sõita Taani, kus juba tänavu juunikuu lõpus toimub konkursi finaal. Eesti esindajale saab osaks tasuta lend Kopenhaagenisse, kus teda ootab mugavustega hotell ning meeldejääv programm teiste riikide finalistidega. Samuti saab Kopenhaagenis Eesti finalist osa professionaalsest fotosessioonist, kus abiks oma ala parimad tegijad – meigikunstnikest fotograafideni. Lisaks premeeritakse enesekindlat finalisti terve aasta jagu Change Lingerie pesuga kogusummas 500 eurot.

Pesumodellikonkursi võitjast saab Change Lingerie reklaamnägu tuleval sügishooajal ning juuni lõpus Kopenhaagenis tehtud fotod jõuavad kõikidesse Change Lingerie kauplustesse. 

Pesumodellikonkursile kandideerimise tähtaeg on 7. juunil. Kandidaadi fotod ja lisamaterjal saata Eesti Change Lingerie e-postiaadressile konkurss@dolcevita.ee.

Tagasi üles