T, 26.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Suurimad vead, mida enamik mehi suhetes teeb

Naine
Facebook
Comments
Foto: SCANPIX

Suhte purunemises on tavaliselt süüdi mõlemad partnerid. Sulle on võib-olla jäänud teistsugune mulje või sa tahaksid väita vastupidist, aga tegelikult on nii, et kui üks partneritest teeb midagi halba, siis see toob ka teises partneris välja negatiivse poole. 

Meestel tasuks kõrva taha panna, et kuigi teisi inimesi ei saa muuta, saab muuta iseennast ja loota, et see motiveeriks ka partnerit muutuma. Lifehack pani kirja suurimad vead, mida enamik mehi suhetes teeb.

1. Sa ei tee naisele piisavalt kingitusi

Kui olete juba mõnda aega koos olnud, siis pole kuigi lihtne leida motivatsiooni, et partnerile kingitust teha. Võib-olla on sul rahalisi raskusi või sa arvad, et naine ei ootagi enam sinult kinki, kuna teie suhe on muutunud niivõrd rutiinseks. Mehed, ärge kunagi arvake, et naised ei taha kingitusi saada.

2. Sa teed naisele valesid kingitusi

Halb on ka see, kui mees ei tee õigeid kingitusi. On väga levinud, et mehed teevad naistele kinke, mida nad tegelikult tahaksid endale või ütlevad naisele, et «see kinki on meile mõlemale». Tegelikult saab tähelepanelik mees üsna kiirelt aru, millised kingid naisele meeldivad. Ürita jääda nende kinkide piiridesse, vastasel juhul ei tasu naiselt rõõmuhõiskeid oodata. 

3. Sa ei mõista naist

Inimesed on erinevad ja seetõttu võib mõnikord olla keeruline teisi mõista. See võib aga suhetes tekitada rohkem probleeme, kui mehed tahavad tunnistada. Kui sinul on raske oma naist mõista, siis ära pelga sel teemal temaga rääkimast ja esita talle julgelt küsimusi. Ära looda, et ajapikku õpid teda paremini tundma ja seeläbi on sul ka lihtsam temast aru saada.

4. Sa kardad naist

Naised võivad tõepoolest mõnikord hirmutavad olla. Aga see ei tähenda, et nad lepivad sellega, et mees kardab neid. Kui olete suhtes, siis see on teie ühine väike liit. Kui naine tunneb, et sa oled temaga vaid seetõttu, et sa ei julge seda olukorda muuta, siis võtab ta ühepoolselt vastu otsuse see suhe lõpetada ja leida oma kõrvale keegi, kes pole nii suur argpüks.

5. Miski on sinu jaoks naisest tähtsam

Mitte kellelegi ei meeldi, kui partneri jaoks on töö, hobi või mõni teine inimene sinust tähtsam. Mehed võivad üsna kindlad olla, et naised mäletavad kõiki kordi, mil mees on jätnud õhtusöögile tulemata või andnud naisele korvi. Ärge saage valesti aru, see ei tähenda, et mees ei tohiks tööd teha või sõpradega väljas käia, aga oluline on anda naisele märku, et tema on sinu jaoks kõige tähtsam.

6. Sa ei pööra piisavalt tähelepanu tema tunnetele

Kui suhtes olev naine saab vihaseks, ei pruugi ta seda normaalse inimese kombel välja näidata. Kui ta on armukade, kahtlustab midagi või lihtsalt õnnetu, siis võib mees üsna kindel olla, et tema jaoks on olukord päris hapu. Kui sa märkad, et midagi on korrast ära ja küsid naiselt selle kohta, siis hea õnne korral ütleb ta sulle, milles on asi ja annab sulle võimaluse probleem ära lahendada. Kui sa jätad mõne probleemi kahe silma vahele, siis peagi võib naine sinuga sama teha.

7. Sa pöörad liiga palju tähelepanu tema tunnetele

Kui sa küsid temalt pidevalt, milles on probleem, siis ilmselt lähed sa ühel hetkel üle piiri. Alguses võib see olla kena ja puudutav, kuid aja jooksul muutub see väga tüütuks. Peagi oled sina tema suurim probleem ja me kõik teame, mis siis võib juhtuda.

8. Sa pole naise silmis usaldusväärne

See on antud nimekirja üks olulisemaid punkte. Kui naine ei suuda sind usaldada, siis oled ikka korralikult ämbrisse astunud. Usaldus on õrn tunne ja seda on kerge murda. Selleks ei pea tingimata petma või valetama. Kui sa saadad näiteks sotsiaalmeedias sõnumi mõnele teisele naisele ja kui sõnumi sisu võib tõlgendada näiteks flirtimisena, siis parem looda, et su naine ei näeks seda kunagi. Kui ta peaks sellest teada saama, on mäng läbi. Kõige parem viis usalduse saavutamiseks ja hoidmiseks on käituda nii, et usaldus ei satuks löögi alla.

9. Sa oled liiga klammerduv või argpükslik

Naistele meeldib, kui mehed veedavad nendega aega, aga kui sa oled pidevalt justkui naise puusa külge liimitud, siis muutub see kiirelt tüütuks. Kui ta tahaks omale looma, mis kallistaks päev läbi ta jalga, siis võtaks ta omale koera. Ta vajab aga partnerit, kes teab, millal anda talle hingamisruumi. Samuti ei tasuks olla liiga argpükslik. Kui sa pead naiselt küsima, kas sina oled tema arvates argpüks, siis ilmselt oled küll. Teist inimest on võimalik armastada ka nii, et see sind vähem mehiseks ei muuda.

10. Sa ei räägi temaga piisavalt

Üks põhjus, miks sa suhtes oled, on see, et sa ei peaks läbi elu üksi minema. Kui sa ei räägi oma partneriga, siis milleks on sul teda üldse vaja? Istuge regulaarselt maha ja arutage omavahel asju. Küsi naiselt, kuidas ta päev möödus, räägi talle oma unistustest ja arutage oma ühiseid huvisid. Ta ei ole pelgalt inimene, kellega seksida, ta on sinu parim sõber. Kui teievaheline suhtlus on nõrk, siis on kogu teie suhe nõrk.

Head naised, paljud neist punktidest käivad ka teie kohta. Võõrastele meestele kelmikate sõnumite saatmine ja nende varjamine oma mehe eest võib tekitada mehes kahtlusi. Kui teie suhtes esineb probleeme, lahendage need ja astuge koos julgelt edasi. Kui probleemid jäävad lahenduseta, siis ei tasu loota, et see suhe kestab igavesti.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles