20. Võta igaks juhuks varupluus vms kaasa. Õnnetus ei hüüa tulles. Sa võid olla üliettevaatlik, kuid ikkagi võib valgele särgile tekkida toiduplekk või tõmbad kogemata oma pluusil nööbi eest. Kui sul pole võimalik keset tööpäeva oma pluusi vahetada või parandada, tasuks sinna peale tõmmata kampsiku või pintsaku. Seetõttu oleks mõistlik, kui sul oleks kotis või kontoris n-ö varurõivad olemas.
21. Pole midagi paremat, kui taljesse õmmeldud rõivad. Spetsiaalselt õmbleja juures valmistatud rõivad võivad olla kallid, aga need on tavaliselt ka ilusad ja sobivad ideaalselt sinu kehaga. Leia omale hea õmbleja, kes oleks valmis sulle uusi rõivaid õmblema või vanu muutma.
22. Kapis võiks olla ka erinevas suuruses käekotte. Käekott on üks mitmekülgsemaid aksessuaare. Ära usu neid, kes ütlevad, et sul on liiga palju käekotte, kuid pea silmas käekoti kuju, et leida see õige, mis just sulle sobib. Kõige mõistlikum oleks see, kui sul oleks nii S-, M- kui L-suuruses käekotte.
23. Õpi reiside tarbeks mõistlikumalt pakkima. Ära eelda, et sul on alati härrasmees kõrval, kes aitaks sul sinu kuut kotti tassida. Valmista end ette nii, et jaksaksid üksinda oma kohvrit vedada. Mõtle oma viimasele reisile, kas sul oli tõesti vaja kõiki asju, mis sa kaasa võtsid? Ilmselt mitte.
24. Õpi osavamalt õmblema. Õmblemisoskus tuleb alati kasuks, nii enda kui ka näiteks oma laste riiete parandamisel või muutmisel. Arenda oma õmblemisoskust juba täna.
25. Hoolitse oma rõivaste eest. Pole mõtet kulutada oma riietele raha, kui sa ei hoolitse nende eest õigesti. Pesemisel ja triikimisel jälgi alati rõivaste küljes olevaid silte. Mida paremini sa rõivaste eest hoolitsed, seda kauem peavad need ka vastu.