9. Värskenda oma elulookirjeldust.
10. Vaata üle, et su elulookirjeldus oleks korrektselt ja ausalt kirjutatud.
11. Kui sul on raskusi oma elulookirjelduse koostamisega, vaata siit, kuidas seda õigesti teha.
12. Loe siit, milliseid omapäraseid küsimusi võidakse töövestlusel küsida ja mõtle, kuidas sa neile küsimustele vastaksid.
13. Vaata üle oma garderoob. Kas oled kunagi kuulnud ütlust: «Riietu töö jaoks, mida sa tahad, mitte töö jaoks, mis sul on»? See vastab tõele. Vaata siit, milliste värvitoonide kandmine võib sulle töövestlusel edu tuua!
14. Kui töötad kodus, muuda oma töönurk rahulikumaks ja vaiksemaks kohaks. Kui tarvis, tee kodus väike remont, et saaksid paremini tööasjadele keskenduda.
15. Soeta mugavat mööblit, et sul oleks parem kodus tööülesandeid täita.
16. Kui töötad kontoris, korista oma töölauda. Viska minema ebavajalikud asjad. Muuda töölaud ilusamaks ja pane lauanurgale näiteks potilill. Pane töölauale fotosid või väljalõikeid, mis sind inspireeriks.
17. Guugelda oma nime ja vaata, mida võib sinu kohta internetist leida. Kas otsingu käigus tuleb välja piinlikke fotosid? Pane end tööandja asemele ja mõtle, kas tahaksid potentsiaalse töötaja kohta leida asju, mida sinu kohta internetist võib leida.
18. Vaata üle oma sotsiaalmeedia profiilid (Facebook, Twitter, LinkedIn jne).
19. Loe edukate inimeste elulooraamatuid või raamatuid, mis jagavad karjäärinippe.
20. Ole julge ja ütle inimestele, et tahad oma karjääri muuta. Ütle vähemalt viiele inimesele, keda usaldad, et otsid uut tööd ja oled pakkumistele avatud. Palu neil end meeles pidada ja kursis hoida, kui nende ettevõttes peaks mõni töökoht vabanema. Suhtle nende inimestega uuesti jaanuaris, kui pühademeeleolu on unustatud.
Kõige olulisem on järgi jäänud nädalate jooksul suhelda inimestega, keda sa imetled ja kes sind inspireerivad. Muuda oma suhteid nendega tugevamaks ja kindlamaks. Loo oma professionaalne suhtlusvõrgustik.