K, 8.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Milliste päikesemärkidega sobivad kokku Vähid?

Naine
Milliste päikesemärkidega sobivad kokku Vähid?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: SCANPIX

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Vähid.

Vähk ja Jäär

Jäär on sodiaagisüsteemi imik ehk esimene märk; Vähk sümboliseerib aga emadust, kodu ja perekonda. Kas see suhe on juba eos hukule määratud? Mitte siis, kui taltsutate oma isikuomadusi läbi kindla ja teadliku enesearengu. Vastasel juhul võib teie suhe kujuneda selliseks, et üks võtab lapse ja teine lapsevanema rolli. Jäär võib olla isekas ja see tekitab Vähis vastakaid tundeid. Vähk demonstreerib, kuidas olla hoolitseva andja rollis, kuid see õrn päikesemärk vajab ruumi, et olla haavatav. Jäärale meeldib, kui tema eest hoolitsetakse, kuid Vähi vanemainstinktid võivad Jäära muuta hellitatud jõmpsikaks või nõudlikuks diivaks. Kuigi Vähil võib olla karm välisilme, on tegelikuks juhiks Jäär. Teil on nii mõnedki erinevused: Jäär on iseseisev, kuid Vähk on pereinimene; Jäär vajab vabadust, kuid Vähk kipub klammerduma. Peate tegema kompromisse, vastasel juhul võivad teist saada armukadedad konkurendid.

Vähk ja Sõnn

Ükski teine päikesemärk ei moodusta niivõrd traditsioonilist, sentimentaalset ja perele keskendunud paari kui Sõnn ja Vähk. Kuigi see suhe võib mõjuda lausa imalalt, on see armastuslugu märkimisväärne hoolimata partnerite vanusest. Te igatsete eluaegset turvalisust ja mugavat kodu. Mõlemad päikesemärgid hindavad kunsti, kultuuri, kaunistamist, muusikat ja head toitu. Lapsevanematena olete kaitsvad, kuid kindlakäelised. Sõnn jagab lastele pigem karmi armastust, soovides lastele vaid parimat ja Vähk teeb alati musi neile kohtadele, mis on haiget saanud. Sõnn peab oma energilisust tagasi tõmbama ja Vähk peab kasvatama omale karmima kesta, kuna Sõnn on suhteliselt otsekohene ja aus. Te mõlemad armastate hellitamist ja head toitu ning koos armastusega teineteise vastu suurenevad ka teie kõhukesed. Aga see ongi elu!

Vähk ja Kaksikud

Vähk on emotsionaalne veemärk, kes armastab pesa punuda; Kaksikud on püsimatu õhumärk, kes eelistab mõistust tunnetele. Teil on sarnased huvid, kuid erinevad iseloomud. Enamasti toimib selline suhe hästi. Te armastate mõlemad kultuuri, teile meeldib avastada uusi bände, lugeda kaasaegsete kirjanike teoseid, nautida toitu heas restoranis, mida teised pole veel avastanud. Te loote tugeva sideme tänu sellele, et armastate samu telesarju ja naudite taaskasutust propageerivates poodides käimist. Probleemid võivad esineda siis, kui tegutsete astroloogilisel autopiloodil. Vähk on sodiaagisüsteemis emakuju, kes jagab teistele headust, hoolimist ja heatahtlikku hoolitsust. Kaksikute jaoks võib see tunduda klammerdumise või lämmatamisena. Ühel hetkel võivad Kaksikud tohutult nautida Vähi hoolitsust, kuid järgmisel hetkel võivad nad Vähi endast eemale tõugata. Vähid ei tohi seda isiklikult võtta, muidu võib juhtuda, et Vähk astub Kaksikutele karmilt vastu ja see vastasseis võib inetult lõppeda. Vähid, pidage meeles, et Kaksikud ei tõuka eemale teid, vaid pigem teie hoolitsust. Kaksikud vajavad hingamisruumi, Vähk vajab aga kindlustunnet. 

Vähk ja Vähk

Vähk on sodiaagisüsteemi pesapunuja ja teie kaks loote kiirelt kodu, kus on täielikult sisustatud köök, hubane elutuba ja kõige uuem kodukinosüsteem ning muud trendikad vidinad. See veemärkide paar saab oivaliselt omavahel läbi. Olete mõlemad tundlikud ja hoolivad ning tunnete end koos olles turvaliselt. Kuna armastate kultuuri, võib teil tarvis olla eraldi tuba raamatu-, muusika- või filmikollektsiooni jaoks. Loote koos ilusaid mälestusi ja kauni perekonna, kuid samas võib teie suhe muutuda liiga eraldatuks. Astuge mõnikord oma mugavustsoonist välja ja riskige rohkem. Te olete head reisikaaslased, eriti naudite reise, mis on seotud veega: surfamine, merekruiisid jne. Vähki juhib Kuu ja mõnikord võivad teie tujud kokku põrkuda. Halbadel päevadel tähendab see kodus uste paukumist, karjumist ja tundide kaupa kestvat mossitamist. Probleeme tekitab ka see, kui võtate kõike isiklikult või lubate ebakindlusel end halvata. Ühe Vähkide paariga läks näiteks nii, et naine otsustas lõpuks ise mehe kätt paluda, kuna ei jaksanud enam oodata, et mees seda teeks. Tuli välja, et mehel oli kihlasõrmus ammu ostetud, aga ta ei julgenud naist kosida, kuna kartis eitavat vastust. Vähid, võtke end kokku, ärge olge nii ebakindlad!

Vähk ja Lõvi

Vähk on tujukas ja Lõvi egoistlik, kui teid jälitaks veel kaameramees, saaks sellest intrigeeriva tõsielusaate! Mõlemad päikesemärgid on kamandavad ja vajavad tähelepanu, aga erineval moel. Vähk on ebakindel ja omandihimuline. Vähi armastus vee vastu võib mõnikord kustutada Lõvi elevuse. Vähki juhib Kuu ja Lõvi Päike, seega on need kaks päikesemärki suhteliselt erinevad. Kas miski üldse toimib selle suhte juures? Teie vahel on palju kirge ja romantikat ning te mõlemad jumaldate just neid asju. Vähk ja Lõvi juhinduvad oma südame järgi, teile meeldib tegutseda heade emotsioonide ajel. Kuigi see tekitab palju vastasseise, jääte te mõlemad lojaalseks. Selle suhte püsima jäämiseks on oluline eneseteadlikkus. Te peate vastutama draama eest, mida te mõlemad pidevalt tekitate. 

Vähk ja Neitsi

See paar võib koos väga pikalt vastu pidada, kuna teist saavad kiirelt head sõbrad ja kaaslased. Neitsi on sodiaagisüsteemis abistaja ja Vähk hoolitseja rollis. Teie vahel tekib ruttu emotsionaalne side ning teil mõlemal on hea meel, et kohtasite sugulashinge, kes teab, kuidas anda, mitte ainult võtta. See on värskendav vaheldus energiavampiiridele, kellega te tavaliselt kokku puutute. Teie suhe on armas ja muinasjutuline: hoiate kogu aeg käest kinni, saadate teineteisele ilusaid kaardikesi ja tähistate alati tähtpäevi. Samas olete ka praktilised, kogudes raha oma veel sündimata laste ülikoolihariduse tarbeks, vältides pangalaenu võtmist jne. Te mõlemad hindate kindlustunnet. Mõnes mõttes olete teineteise jaoks kui vanemad ja partnerid: väljendate armastust näägutades, muretsedes ja hoolitsedes. Ja see toimib. Te mõlemad naudite söögitegemist, kodukaunistamist, heade raamatute lugemist ja õppimist. Pole oluline, kui palju raha te teenite, te mõlemad oskate elada kokkuhoidlikult. Mõlemad päikesemärgid keskenduvad perele ning te olete meeldivad, ent samas ranged lapsevanemad, kes elavad oma laste nimel. Olete oma sugulastega väga lähedased ning teile meeldib aega veeta perekondlikel üritustel. Teil võib olla veidike keeruline oma suhtes kirge elus hoida, kuna teile meeldib kodus olla, mitte end üles lüüa ja välja pidutsema minna. Käige rohkem väljas ja suhelge ka teiste paaridega.

Vähk ja Kaalud

Te moodustate armsa ja romantilise paari, kuid te pole alati ideaalsed kaaslased. Vähki juhib Kuu ja Kaalusid Veenus, mõlemad planeedid heidavad teie suhtele õrna sära. Te mõlemad armastate värvi, stiili ja kunsti, seega võiksite vabalt koos avada moeka disainigalerii. Ent Vähk on väga emotsionaalne veemärk, kelle tujud muutuvad nagu merelained. Kaalud on sotsiaalne õhumärk, kes eelistab rõõmsalt lillepõllul tantsida. Vähi fatalismi ja Kaalude lõputu eitusfaasi sees ei saa keegi enam aru, milline on reaalsus. Kui teil pole sõpru, kes teid maa peale tagasi tooks, siis peate õppima teineteise iseloomudega kohanema. Kaalud peaksid teadma, et kallistus, lilled ja vabandus on kõige kiirem moodus rahu taastamiseks. Mitte, et Vähk oleks ainuke, kes suhtes võib probleeme tekitada: kui Kaalud peaksid minema tasakaalust välja, siis võib ka kõige tühisemast asjast saada sajandi suurim kriis. Tunnistage: te mõlemad käitute mõnikord lapsikult. Pikaajalise ja eduka suhte nimel peaksite leidma tegevusi, mida te mõlemad naudite: reisimine, keelekursused, tantsimine, õhtusöögid. Olete head võõrustajad ja teil on alati millestki rääkida. 

Vähk ja Skorpion

Te olete ideaalne paar, kuna teie iseloomud täiendavad üksteist. Kumbki teist ei usalda kergesti, olete sageli kahtlustavad ja kaitsete oma privaatsust. Tulemuseks on see, et õpite teineteist usaldama. Need kaks päikesemärki võivad luua eduka suhte kogu eluks ja teie suhte emotsionaalne külg on niivõrd sügav, et vaid vähesed paarid suudavad saavutada sama. Te ei jäta kunagi tähistamata romantilisi ja sentimentaalseid tähtpäevi: sünnipäevad, valentinipäev, viiekuuline tähtpäev esimesest korrast, kui avaldasite teineteisele armastust. Seks on teie jaoks püha ja erootiline tegevus, mis võib teid lausa terveks päevaks «tantrakülla» viia. Tunnete koos end turvaliselt ja julgete kõike proovida. Kõige suuremaks probleemiks saab olema esimese jää lõhkumine, kuna te mõlemad võite uue armastatu juuresolekul muutuda üsna kohmakaks. Rääkige näiteks muusikast, raamatutest, filmidest - aga mitte tunnetest. Kui saate esialgsest kohmetusest üle, siis muutub teie suhe juba palju kergemaks. Lapsevanematena olete väga hoolivad ja tegusad. Teil võib olla emotsionaalselt raske lasta lastel minna, kui nad on täisealiseks saanud. Olete mõlemad armukadedad ja omandihimulised ning teate, kuidas vältida kallima ärritamist (või kuidas seda meelega teha siis, kui kallim teile närvidele käib). Mõnikord tundub Vähi tujutsemine Skorpionile lapsikuna ja Skorpioni teravus võib õrnale Vähile haiget teha. Õnneks teate, kuidas oma suhteid siluda ja tujutsemised mööduvad kiirelt.

Vähk ja Ambur

Teie kaks olete välja lõigatud täiesti erinevatest materjalidest. Teist ei saa kunagi paari, kes kõrvaltvaatajale jätaks hästi loogilise mulje (ilmselt seetõttu olidki Tom (Vähk) Cruise ja Katie (Ambur) Holmes kõmupiltnike lemmikud). On teie puhul tegemist tõelise armastuse, rongiõnnetuse või mõlemaga? Kodune Vähk juhib olukorda kodus, südames ja pereasjades, armastatud inimesed on tema jaoks äärmiselt olulised. Ambur on rahutu rändaja, kes igatseb vabaduse ja seikluste järgi. Ambur võib Vähiga koos olles tunda, et tema eest kas hoolitsetakse või teda lämmatatakse. Vähile meeldib pakkuda kallimale turvatunnet ja Amburile meeldib tulla koju, kus ootab ees maitsev toit, soe vann ja jumaldav kallim. Probleemid saavad alguse siis, kui Ambur enam ei tule koju. Ambur vajab päikesevalgust, õhku ja avarust. Vähk hoiab kardinaid ees ja poeb pidevalt oma nähtamatu kesta sisse. Kui Ambur unustab, et Vähk vajab koosolemist ja veedab aega oma sõpradega või avastab maailma üksi, tuleb esile Vähi ebakindlus. Vähk peaks mõistma, et ilusat lindu ei saa kogu aeg puuris hoida, muidu ta üritab sealt põgeneda. Vähid peaksid rohkem valgust tuppa laskma ja usaldama, et Ambur naaseb nende pessa. Teie suhtele lisab vürtsi tugev seksuaalne keemia, aga te peate harjuma teineteise rütmiga.

Vähk ja Kaljukits

Vähk on sodiaagisüsteemis ema- ja Kaljukits isarollis. Vähi jaoks on olulisel kohal kogu, pere ja naiselikkus. Kaljukits seab esikohale isaduse, autoriteedi, mehisuse ja ambitsioonid. Mõnes mõttes on hea olla koos inimesega, kes on sinu vastand ja võib sind täiendada. Ent see võib tekitada ka probleeme. Vähk igatseb puudutuste ja tunnete järgi, ta naudib avameelseid ja südamlikke vestlusi. Kaljukits võib olla puine ja ametlik, ta võib Vähi tundlikkust maha teha. Kui soovite, et teie suhet saadaks edu, peate õppima selgeks kallima päikesemärgile omase «armastuse keele». Vähk väljendab hoolimist läbi hoolitsevate tegude, toidu, koosolemise ja heatahtliku näägutamise. Kaljukits väljendab tundeid läbi tegude: ta teenib pere heaks raha, tuleb õigel ajal koju, suudab jääda rahulikuks, kui kõik teised lähevad endast välja. Kaljukits peab õppima Vähi tundeid ja intuitsiooni hindama; Vähk peab olema tänulik Kaljukitse lojaalsuse ja tarkuse eest. Lapsevanematena lööte mõlemad särama. Laste kasvatamine on teie mõlema jaoks oluline. Olete mõlemad perele lojaalsed, hoolimata sellest, et pere ajab teid lausa hulluks. 

Vähk ja Veevalaja

Teie moodustate veidra paari, kelle dünaamikat teised ei mõista. Vähk on tundlik ja perekeskne, omandihimuline, ta armastab traditsioone. Veevalaja on kui ulmefilmi rändur, liblikas, kes üritab vabaks võidelda end tavapärasuse võrgust. Kuidas saavad need kaks...? Selliseid paare ei sünni sageli ja selleks on kindel põhjus. Rahulik Veevalaja ei vaja palju tähelepanu ja Vähk ei suuda elada ilma füüsilise puudutuseta. Vähk hoiab armastatud inimesi oma sõrgade vahel ja võib lausa paluda, et Veevalaja teda armastaks. Vabameelne Veevalaja tunneb, et teda lämmatatakse ja hoitakse lõksus. Kui solvunud Vähk tõmbub oma kesta, tunneb Veevalaja järsku tema vastu huvi. Veevalaja võtab Vähi lojaalsust enesestmõistetavana, kuna see meenutab ema armastust lapse vastu. Vähk võib Veevalajas näha murelikku teismelist, kelle eest tuleb hoolt kanda. Kui soovite koos olla, peate mõnikord tegema asju, mis teile ei meeldi, aga mida kallim naudib. 

Vähk ja Kalad

Te mõlemad olete oma hinges väga õrnad inimesed, kuigi maailm näeb teid karmi Vähi ja soomuselise Kalana. Kahekesi koos olles muutuvad teie veemärgid väga õrnaks ja tundlikuks. Olete mõlemad kaastundlikud ja hoolivad, mõjute teineteisele rahustavalt. Teie elus ei esine probleeme, mida ei saaks lahendada kodus valmistatud küpsiste või kamina ees kallima kaisus mõnulemisega. Olete romantilised ja sensuaalsed, naudite klassikalise muusika kuulamist, küünlavalgust ja gurmeeõhtusööke. Kõigele sellele järgneb tunde kestev suudlemine ja eelmäng. Kuigi teie suhe on ilus, võib sellest saada ka akvaarium, mis ei lase teil kasvada. Imate endasse teineteise emotsioone kui käsnad, seega jääb akvaarium teile kahele väikseks. Te naudite väga kunsti, seega tasuks koos minna muuseumi, galeriidesse, kontsertidele ja tantsuetendustele. Kunstiüritustel käimine rahuldab teid ja lubab suhtesse uut energiat. Te peate mõlemad õppima, millal lasta vihast lahti, kuna teil on kalduvus olla passiiv-agressiivsed ja teeselda ohvrit. Ustega paugutamine, mossitamine ja tujutsemine peavad lõppema. Kasvage ometi suureks! Kui olete eksinud, paluge vabandust ja kallistage teineteist. Puudutuse jõud võib nii mõnegi mure lahendada.

Märksõnad
Tagasi üles