7. Paned partneri lojaalsust proovile. Ära testi partneri lojaalsust. Sellised asjad ei anna kunagi soovitud tulemusi. Keskendu parem sellele, et ise olla partnerile lojaalne.
8. Virised partneri üle. Ära helista emale või parimale sõbrannale selleks, et partneri üle vinguda. Kui oled pahane või tahaksid, et partner muudaks oma käitumist, räägi temaga sellest avameelselt.
9. Sa ei tasakaalusta partnerile ja sõpradele pühendatud aega. Sõprade ja perega aja veetmine näitab, et sa oled tasakaalukas inimene. Aga kui veedad liiga palju aega teistega, võib su suhe jääda tähelepanuta. Ürita kõigiga võrdselt aega veeta, leia õige tasakaal.
10. Kasutad vaikimist relvana. Vaikimine on passiiv-agressiivne taktika, mis võib suhtele liiga teha. Sageli on asi kontrolli haaramises, mitte rahunemises. Ürita oma probleeme tõhusamal moel lahendada.
11. Lähed norimisega liiga kaugele. Kuigi väike norimine võib olla väga lõbus, ei tohiks norimisega liiga kaugele minna, sest see võib suhet kahjustada. Ära tekita partnerile piinlikkust teda teiste ees norides.
12. Kasutad «väikseid valgeid valesid». Üks hullemaid harjumusi suhtes on valetamine. Ka kõige väiksemad valed võivad suhtele liiga teha.
13. Keskendud vaid enda õnnele. Sageli keskenduvad inimesed pigem sellele, mida nemad suhtelt saavad, kui sellele, mida neil oleks anda. Pole vahet, kas oled õnnelik või mitte, ürita oma partner õnnelikuks teha.
14. Peate punktiarvestust. Ärge pidage arvestust, kes teenis sel kuul rohkem raha või kelle kord on prügi välja viia. Keskenduge sellele, et töötada paremini ühise meeskonnana, et teha oma suhte jaoks parimaid otsuseid.
15. Korraldate avalikus kohas stseene. Tülitsemine restoranis, tänaval karjumine või partneri sõbra juures peol olles partneriga mitte suhtlemine võivad suhte rikkuda. Ärge korraldage avalikus kohas stseene. Hoidke isiklikud asjad vaid teie kahe vahel.