P, 29.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Mehed, keda võid kohata tutvumisportaalis

Naine
Mehed, keda võid kohata tutvumisportaalis
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: SCANPIX

Internetist omale kaaslase otsimine võib kohati tunduda kui maratoni jooksmine: mõnikord on see kui aeglaselt finiši poole rühkimine, teinekord jällegi kiire spurt lõpu suunas. Aga armastuse leidmiseks võivad tutvumisportaalid olla heaks abimeheks, tuleb vaid meeles pidada, et enne oma printsi leidmist pead suhtlema ka paari konnaga.

Tutvumisportaalis kaaslast otsides puutud tõenäoliselt kokku väga erinevate meestega. Glamour tõi välja üheksa näidet, milliseid mehi võib tutvumisportaalidest leida.

1. Mees, kes ei sarnane sugugi oma profiilifotole. On arusaadav, et tutvumisportaalis tahame endast teistele jätta parimat muljet, aga see mulje ei tohiks olla tegelikkusest viis aastat noorem, 20 kilo kergem ja suure juuksepahmakaga! Asi pole sugugi välimuses, vaid inimeste petmises. Kui peaksid selle inimesega lõpuks kokku saama, peab ta sulle kõigepealt pikalt selgitama, miks ta ennast vale pildiga reklaamib.

2. Mees, kes on päriselus äärmiselt häbelik. Internetis on ta vaimukas ja tore mees. Ka sõnumite vahendusel jääb mulje, et tegemist on avatud ja lõbusa kutiga. Aga kokku saades taipad, et see mees pole päris see, mida sa ootasid: välimuselt näeb ta samasugune välja kui fotodel, kuid tema iseloom tundub olevat puine ja mees ei taha sugugi palju rääkida. Ta võib olla hea mees, aga häbelikkus võib kaaslasele tõelise pettumuse valmistada.

3. Mees, kes ei varja seda, et temas peitub pervert. Ta on veendunud, et tema nilbed ettepanekud võluvad sind ja et sa oled nõus temaga kohe kohtuma, sest see mees pakuks sulle elu parimat ööd. Sa ei saa temaga ilmselt kunagi kokku.

4. Mees, kes kirjutab kõigile naistele. Sina ei pruugi seda teada, aga mõni mees kirjutab tutvumisportaalis kõigile naistele, et suurendada oma võimalusi. Võimalik, et ta kopeerib kõigile ka sama teksti. Ja muide, see taktika toimib päris hästi.

5. Mees, kes kipub kaduma. Te vestlete väga sõbralikult ja sul on temaga tore, kuid järsku on ta kadunud. Võib-olla on ta lausa oma profiili kustutanud. Ära võta seda isiklikult. Oma halvimatel hetkedel võid ju mõelda, kas sinus oli midagi nii eemaletõukavat, et mees pidi kiirelt ära kaduma, aga tõenäoliselt pole asi sugugi sinus. Tore oleks, kui vestluspartner ütleks ausalt, et läheb ära, kuid alati seda ei juhtu.

6. Mees, kes on üliaktiivne. Ta sõidab rattaga tööle. Ta käib nädalavahetustel matkamas. Ta veedab palju aega jõusaalis (seda on näha ka tema piltidelt). Osa naisi näeb selles mehes unelmate printsi, teised aga õudusunenägu.

7. Mees, kes on erakordselt kibestunud. Vallaliseelu võib ajapikku inimese muuta kibestunuks, kuid see ei tähenda, et mees võiks naisele tundide kaupa rääkida, mis on naistel viga ja miks on suhted mõttetud. See mees peab kellegagi rääkima, aga sina ei pea teda kuulama!

8. Mees, kes liigub liiga kärmelt edasi. Ta kutsub sind esimeses sõnumis endaga kohvile ja kui saate kokku, tahab ta hakata juba teie suhtest rääkima. Ta võib olla hea mees, aga asjade liiga kiire käik ehmatab sind ära. Kui palud mehel tempot maha võtta ja ta on sellega nõus, anna talle võimalus.

9. Mees, kes paistab olevat liiga hea, et olla tõsi. Kui saaksid valida omale mehe kataloogist, siis valiksid kindlasti tema. Ta on tark, ei suru end liialt peale ega kao midagi ütlemata ära. Tal on ilus keha ja ta armastab oma tööd, perekonda, ema ja kasse. Tema arvates pole naised hullud ja ta ütleb sulle, et sa näed seksikas välja. Peavõit, kas pole?

Märksõnad
Tagasi üles